«رعد و برق» استراتژیک و اکشن افخمی با موضوع سیل نوروز۹۸

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما از نگارش قسمت های پایانی سریال «رعد و برق» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهروز افخمی شب گذشته به بهانه روز مجلس و سابقه حضور در مجلس ششم به عنوان نماینده روی خط تلفنی برنامه رادیویی صحنه با اجرای آرش ظلی‌پور آمد و در بخشی از این  گفت‌وگو درباره سریال جدید خود اینطور توضیح داد: این روزها مشغول «رعد و برق» هستم که یک سریال 25 قسمتی است و میخواهیم برای ماه رمضان آماده اش کنیم. این سریال یک کار سخت و پر از اکشن و لایه لایه است و باید 24 ساعته کار کنیم. با وجود اینکه آمادگی برای کار زیاد دارم امیدوارم که جوری بسازم که مردم آن را دوست داشته باشند.

مصطفی رضوانی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما هم در توضیحاتی که از سوی روابط عمومی شبکه۵ منتشر شد، درباره این سریال گفت: در حال حاضر نگارش فیلمنامه قسمت‌های پایانی مجموعه تلویزیونی «رعد و برق» که مربوط به سیل نوروز ۹۸ است، در حال انجام است. 

وی ادامه داد: نگارش فیلمنامه قسمت های ابتدایی این سریال که مربوط به سیل استان های گلستان و لرستان است، پایان یافته و اکنون در حال ویرایش و اعمال اصلاحات است.

رضوانی اظهار کرد: این سریال که برای ماه رمضان ۱۳۹۹ شبکه پنج سیما آماده می‌شود، به زودی در مرحله پیش تولید قرار خواهد گرفت.

وی یاد آور شد: مجموعه تلویزیونی «رعد و برق» با طراحی و کارگردانی بهروز افخمی و تهیه کنندگی داود هاشمی روایت سیل نوروز ۹۸ و حماسه های رخ داده بعد از آن برای ماه مبارک رمضان سال ۹۹ خواهد بود.

رضوانی توضیح داد: این اثر که در عین استراتژیک و ملی بودن، فضایی شیرین هم دارد با محوریت یک گروه جهادی در سه استان گلستان، خوزستان، لرستان تصویربرداری خواهد شد و با تحقیقات میدانی گسترده ای که توسط تیم محقق انجام شده است، قطعا ناگفته های شگفت آوری از اتفاقات و مجاهدت های رخ داده در مهار این رخداد طبیعی را برای مردم خواهد داشت.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما بیان کرد: شروع تصویربرداری این سریال ۲۵ قسمتی از ۲۰ آذر و از استان گلستان خواهد بود و سه استان گلستان، خوزستان، لرستان به عنوان لوکیشن های اصلی این سریال خواهد بود.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1326898

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =