قتل نامادری با 11ضربه کارد، به دست پسرخوانده معتاد

خراسان نوشت:ساعت 11:20 نهم آذر امسال مردی تهرانی با پلیس 110 تماس گرفت و ماجرای کشته شدن همسرش با ضربات چاقو را به کلانتری 121 سلیمانیه اطلاع داد.

در بررسی های ابتدایی مشخص شد قربانی جنایت زنی 58 ساله است به نام «رها»که با 11 ضربه چاقوی پسرش به نام سعید به صورت بی رحمانه به قتل رسیده و داخل ملافه ای در بالکن خانه افتاده است. همسر مقتول که فرزاد نام داشت و حالت روحی مناسبی نداشت با گریه و بغض گفت: ما امکان بچه دار شدن نداشتیم و سعید را 23 سال پیش از پرورشگاه به خانه آوردیم و با مهر و محبت او را بزرگ کردیم هیچ کم و کاستی در زندگی اش نداشت و هرچه خواست برایش فراهم کردیم. سعید را به دانشگاه فرستادیم و در رشته مورد علاقه اش شروع به تحصیل کرد او که الان مهندس نقشه کشی ساختمان است اصرار داشت که سرمایه ای به او بدهیم تا کاری را برای خود شروع کند با اندوخته ای که داشتیم یک مغازه موبایل فروشی برایش راه انداختیم که بعد از یک سال و نیم ورشکسته شد و مغازه را جمع کرد و بیکار شد.

کارآگاهان از همسر مقتول پرسیدند آیا سعید می داند که فرزند خوانده شماست؟ مرد با سکوتی عمیق سر را به زیر می اندازد و می گوید نه نگذاشتیم متوجه شود مثل پسر واقعی مان از او مراقبت کردیم .

با سرنخ های به دست آمده و ظن قوی ماموران به دست داشتن سعید به قتل نامادری خود کارآگاهان با اقدامات پلیسی فردای روز جنایت ساعت 10 شب پسر ناتنی را در حوالی خانه شناسایی و دستگیر می کنند و سعید پس از انتقال به پلیس آگاهی به قتل مادر خود اعتراف می کند. سعید در بازجویی ها گفت: در روز حادثه بیکار در خیابان می چرخیدم و برای مصرف مواد به پارکینگ خانه آمدم پس از مصرف گل از راه پله بالا رفتم وقتی وارد خانه شدم مادرم گفت سعید چرا دنبال کار نمی گردی و من که حال خوبی نداشتم به آشپزخانه رفتم و با چاقویی که روی میز بود به سمتش حمله کردم و او را به قتل رساندم .

17302

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1327066

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =