سومین روز ثبت‌نام با اعلام داوطلبی ۲۷ نفر در چهارمحال و بختیاری همراه شد

ایرنا نوشت : رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۷ داوطلب نمایندگی مجلس در این استان در سومین روز ثبت‌نام اعلام نمایندگی کردند.

جعفر مردانی افزود: از این تعداد ۲۳ نفر مرد و ۴ نفر زن هستند.

وی ادامه داد: درحوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان ۱۱ نفر، در حوزه انتخابیه  لردگان و خانمیرزا ۸ نفر، در حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کیار، کوهرنگ و دهستان دستگرد ۷ نفر و در حوزه انتخابیه بروجن یک نفر اقدام به ثبت‌نام کردند.

مردانی تصریح کرد: ۳ نفر از این داوطلبان دارای مدرک تحصیلی دکتری، ۲۳ نفر دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و یک نفر ایثارگر دارای مدرک لیسانس هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: طی سه روز ثبت‌نام تعداد ثبت‌نامی‌های استان به ۵۵ نفر رسید.

گفتنی است ، ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از امروز ۱۰ آذر آغاز شده است و به مدت ۷ روز ادامه دارد.

فرایند ثبت‌نام داوطلبان حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان در فرمانداری شهرکرد، داوطلبان حوزه انتخابیه بروجن در فرمانداری بروجن، داوطلبان حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کیار، کوهرنگ و دهستان دستگرد در فرمانداری اردل و داوطلبان حوزه انتخابیه لردگان و خانمیرزا در فرمانداری لردگان انجام می‌گیرد.

چهارمحال و بختیاری بیش از ۹۴۷ هزار نفر جمعیت دارد که از این استان ۴ نماینده به مجلس شورای اسلامی راه می‌یابند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور با موافقت شورای نگهبان دوم اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

46

کد خبر 1327383

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =