رسالت دولت برگزاری انتخابات سالم و قانونمند است

استاندار کردستان گفت: ما به دور از هرگونه تعلق حزبی و جناحی تنها به دنبال انتخابات پرشور هستیم که اعتماد عموم مردم را در پی داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، بهمن مرادنیا در نشست هم اندیشی برای مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی، انتخابات را آزمون دمکراسی در کشور دانست و اظهار داشت: همه ما در یک کشتی نشسته ایم و افرادی به دنبال کمرنگ نشان دادن انتخابات هستند و رسالت نخبگان و تاثیرگذاران اجتماعی و سیاسی تشویق مردم به مشارکت حداکثری است.

وی انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی را از حیث داخلی و خارجی حایز اهمیت توصیف کرد و گفت: نقش جریانات سیاسی و رسانه ها آگاه سازی برای حضور پررنگ و پرشور در انتخابات است.

مرادنیا ادامه داد: اگر انتخابات پرشور و حداکثری در کشور برگزار شود قدرت چانه زنی دولتمردان در برابر دشمنان افزایش خواهد یافت.

استاندار کردستان افزود: دولت آمریکا چون اعتراضات دیماه ۹۶ را دید فکرکرد که مردم به نظام و انقلاب پشت کرده اند و به همین دلیل برجام را نقض کرد.

وی در ادامه برگزاری انتخابات سالم و قانونمند را رسالت دولت برشمرد و تاکید کرد: ما به دور از هرگونه تعلق حزبی و جناحی تنها به دنبال انتخابات پرشور هستیم که اعتماد عموم مردم را در پی داشته باشد.

مرادنیابا تاکید بر اینکه امنیت انتخابات در صدر برنامه ها قرار دارد، خاطرنشان کرد: ما در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی باید ثابت کنیم که از بسیاری از  استان‌های کشور پیشروتر هستیم.

46

کد خبر 1327938

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =