وزرای احمدی نژاد یکی بعد از دیگری کاندیدا می‌شوند/یک پایداری هم نامزد شد/نمایندگان ادوار در صف بازگشت به پارلمان/حواشی روز ششم ثبت‌نام کاندیداهای مجلس

در ششمین روز از ثبت نام کاندیداهای مجلس، یک نماینده ادوار مجلس و برخی دیگر از وزرای احمدی نژاد کاندیداهای حضور در انتخابات مجلس یازدهم شدند.

به گزارش خبرآنلاین، علی عباسپور تهرانی نماینده ادوار مجلس برای ثبت‌نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس در فرمانداری تهران حضور یافت.

سیدمهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس نهم و عضو جبهه پایداری و سرپرست وزارت کشور دولت احمدی نژاد نیز با حضور در ستاد انتخابات کشور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام‌نویسی کرد.

همچنین محمد عباسی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت احمدی نژاد و وزیر اسبق ورزش و جوانان با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور روند ثبت‌نام خود را برای انتخابات مجلس انجام داد.  او از موسسین جبهه یکتا است.

همچنین، سیدمحمد حسینی، وزیر فرهنگ دولت احمدی‌نژاد، که برای ثبت‌نام انتخابات مجلس به وزارت کشور آمده در جمع خبرنگاران گفت: نمایندگانی که از مبانی فقهی و حقوقی به دور باشند نمی‌توانند مشکلات را حل کنند.

صبح امروز نیز خلیلیان، یک وزیر دیگر احمدی نژاد کاندیدای مجلس شده بود.

2727

کد خبر 1328175

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =