سید احمدرضا شاهرخی : پاسخ محبت‌های مردم لرستان را با انجام خدمت می‌دهم

حجت الاسلام سیداحمدرضا شاهرخی در اولین خطبه در نماز جمعه خرم آباد با بیان اینکه نزدیک ۳۰ سال در کنار اساتید دانشگاه و دانشجویان بودم گفت: بهترین پاسخ من به‌محبت مردم این است که خدمتی‌به هم استان‌ها صورت گیرد.

 به گزارش خبرآنلاین لرستان ، امام جمعه خرم آباد به دیدار خود با رهبر انقلاب اشاره کرد و افزود: در روز ملاقات ابتدا ایشان از برخی شخصیت های برجسته لرستان نام بردند و بعد سخنان خودشان را اینچنین آغاز کردند که خرم آباد مرکز لرستان به‌نظر ما مرکز تدین وانقلابی‌گری است.

رهبری تاکید کردند که مردم لرستان مومن و متدین هستند

وی با بیان اینکه رهبری تاکید کردند که مردم لرستان مومن و متدین هستند و در ۸ سال دفاع‌مقدس هم رشادتها کردند، تصریح کرد: معظم له تاکیدو توصیه داشتند حتماًاز ظرفیت جوانان استفاده شود.

حجت الاسلام شاهرخی با تاکیدبر اینکه رهبر انقلاب توصیه موکدبه ارتباط با حوزه و دانشگاه داشتند، افزود: با وحدت و همکاری جوانان مومن برای لرستان آینده بهتری رقم خواهیم زد.وی‌افزود:روز ۱۶ آذرروزاستکبارستیزی است وهمه اراده ها بایددراین روز ضدشیطان‌بزرگ‌به کارگرفته‌شود.

لازم به یادآوری است سید احمدرضا شاهرخی از سادات خرم آباد است که از سوی مقام معظم رهبری به نمایندگی ولی فقیه در استان لرستان و امامت جمعه خرم آباد منصوب شد.

۴۶

کد خبر 1328332

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =