آقای کاندیدا با سوئیچ خودرو آمد/نامزدی نماینده نزدیک به لاریجانی/اصلاح‌طلبان و اصولگرایان در مسیر فاطمی/حواشی روز ششم ثبت نام کاندیداها

در ششمین روز از ثبت نام کاندیداهای مجلس، سه عضو لیست امید در انتخابات مجلس دهم، برای حضور مجدد در انتخابات اعلام کاندیداتوری کردند.

به گزارش خبرآنلاین، غلامرضا حیدری و مصطفی کواکبیان نمایندگان اصلاح طلب مردم تهران در مجلس دهم با حضور در ستاد انتخاباتی وزارت کشور از حوزه انتخابیه تهران ثبت‌نام کرد. 

 بهروز نعمتی دیگر نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون مستقلین هم برای شرکت در انتخابات یازدهمین دور پارلمان به وزارت کشور رفت و مراحل ثبت نام را طی کرد.

 فاطمه رهبر نماینده ادوار مجلس و عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، اصولگرای دیگری بود که داوطلب انتخابات مجلس یازدهم شد.

از جمله حواشی امروز ثبت نام کاندیداها آن بود که یک داوطلب انتخاب مجلس شورای اسلامی سوئیچ خودروی خود را در دست گرفته بود و به عکاسان نشان می‌داد. بنا به گزارش مهر وی در توضیح علت اینکارش گفت:«شعار دولت تدبیر و امید این بود که همه مشکلات را با کلیدی که در دست دارد باز می کند که بنده شعار انتخاباتیم این است که کلید باید دزدگیر داشته باشد و دزدگیر آن مجلس است.» 

2727

کد خبر 1328344

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =