ارواح در این کتاب برای شما قصه می‌گویند

تسنیم نوشت: دیو شلتون در «سیزده صندلی»، ۱۳داستان از دنیای ارواح را برای مخاطب نوجوان و جوان روایت می‌کند؛ داستان‌هایی که به گفته برخی از مخاطبان مو را به تن سیخ می‌کند.

نشر پیدایش در ادامه چاپ مجموعه‌ داستان‌های وحشت خود، عنوان دیگری با نام «سیزده صندلی» را برای گروه سنی نوجوان و جوان منتشر کرده است. این اثر به قلم دیو شلتون نوشته شده و به کوشش میلاد بابانژاد و الهه مرادی به فارسی ترجمه شده است.

نویسنده انگلیسی کتاب «سیزده صندلی» در این اثر 13 قصه جذاب و در عین حال وحشتناک را برای مخاطب تعریف می‌کند که به گفته برخی از مخاطبان، مو را به تن سیخ می‌کند. تمامی داستان‌های این اثر درباره ارواح نوشته شده‌ و با تصاویری که توسط خود نویسنده کشیده شده، به مخاطب ارائه شده است.

در بخش‌هایی از این کتاب می‌خوانیم: اگه فکر می‌کنی خیلی شجاعی تو هم یه صندلی بردار و بیا. جک در خانه‌ای قدیمی و نا آشنا تنهاست. چند دقیقه‌ای می‌شود که دستش روی دستگیره اتاق انتهای راهرو مانده، دو دل است که وارد شود یا نه.

بالاخره وارد می‌شود. در آن سوی در، اتاقی است با سقف بلند که با نور شمع روشن شده. سیزده صندلی چیده شده و یکی از این صندلی ها خالی است. دوازده قصه‌گوی مرموز آماده‌اند که قصه‌های خود را آغاز کنند. آیا این پسر جرأت می‌کند به قصه‌های‌شان گوش دهد؟

جک پسر کنجکاوی است، آیا شما هم به اندازه جک کنجکاو هستید؟

بگذار بخوابم، طرف اشتباه جاده، اوزوالد، درخت سرخ، تیک‌ تیک تیک، زیر پوست سطح، تیغ، دختری با بارانی قرمز، دریانورد وصله‌پینه‌ای، مسحورکننده، کولاک، در میان مردگان و خانه‌ای که ارواح در آن ملاقات می‌کنند؛ عناوین قصه‌های این مجموعه را تشکیل می‌دهند.

نشر پیدایش کتاب حاضر را در هزار نسخه و به قیمت 36 هزار تومان روانه کتابفروشی‌ها کرده است.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1328626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =