۰ نفر
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۱
تئاتر شهر میزبان معلولان شد

چهار گروه با ۱۶ اجرا از ۱۶ تا ۱۹ آذر در محوطه مجموعه تئاتر شهر به مناسبت هفته معلول میزبان علاقه‌مندان می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سومین ویژه‌برنامه مشترک اداره‌کل هنرهای نمایشی و شهرداری منطقه ۱۱ به مناسبت هفته معلولان در پهنه فرهنگی و هنری رودکی برگزار می‌شود. برای اجرای برنامه‌های مشترک اداره‌کل هنرهای نمایشی و شهرداری منطقه ۱۱ با هدف ایجاد نشاط اجتماعی نمایش‌هایی خیابانی از امروز، شنبه ۱۶ آذر تا سه‌شنبه ۱۹ آذر در محوطه مجموعه تئاترشهر اجرا می‌شود.

در این رویداد ۴ گروه نمایشی حضور دارند و به مناسبت هفته معلولان با موضوعاتی چون معضلات این قشر از جامعه با مشارکت، همراهی و هنرنمایی هنرمندان کم‌توان در طول ۴ روز با ۸ نمایش، در قالب ۱۶ اجرا از ساعت ١٥ تا ١٧ میزبان علاقه‌مندان به تئاتر خیابانی می‌شوند.

گروه هنرمندان مبتلا به سندرم داون با ۴ نمایش به نام‌های «کفش بلور»، «چترت را زمین نگذار»، «ما همه آدم هستیم» و «آرزوهای آبی» به نویسندگی و کارگردانی رسول حق‌شناس از تهران در کنار مجتبی خلیلی از اصفهان با نمایش «به یک اتفاق ساده نیازمندیم»، بهاره سعیدی‌کیا از کرمانشاه با نمایش «شما هم امتحان کنید» و افشین قاسمی از تهران با نمایش‌های «بند الف، ماده هفت قانون معلولان» و «آیا من هم حقی دارم» به اجرای آثار خود می‌پردازند.

۲۴۱۲۴۱
کد خبر 1328776

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =