واکنش مورینیو به گل استثنایی ستاره کره‌ای تاتنهام

ورزش سه نوشت: ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام از هدایت ستاره ای به نام سون هیونگ مین بسیار خوشحال است.

تاتنهام امروز با نتیجه درخشان 0-5 مقابل برنلی موفق شد که گل سوم این تیم توسط سون هیونگ میم با استارتی فوق العاده از زمین تاتنهام و طی کردن مسافتی در حدود 80 متر به ثمر رسید. ژوزه مورینیو از کل عملکرد تاتنهام در این دیدار رضایت داشته و از بازیکنانش تمجید کرده است.

ژوزه مورینیو گفت: "سون هیونگ مین گل فوق العاده ای به ثمر رساند. پیروزی مهمی کسب کردیم و هواداران خوشحال هستند. من از ثبت کلین سیت تاتنهام بسیار رضایت دارم. برنلی حریف بسیار دشواری بود، اما من فکر می کنم تاتنهام خیلی خوب بود وگرنه بازی کردن مقابل برنلی آسان نیست. ما امروز توپ را به خوبی در میدان به حرکت درآورده و از استحکام لازم برخوردار بودیم.

همه خوب دفاع کردند، آنها چند فرصت داشتند اما این برنلی است و مقابله با ارسال های این تیم آنهم با بازیکنان خوبی که حریف در محوطه جریمه در اختیار دارد، کار دشواری است، اما ما در بیشتر اوقات بازی با پرس بالا مقابل حریف حاضر شویم. تجربه کار کردن با سون هیونگ مین فوق العاده است، دیروز با پدر و مادرش آشنا شدم و فهمیدم که از کجا آمده و من از هدایت این بازیکن بسیار خوشحالم.

درخشش هری کین تنها معطوه به زدن دو گل نبود و او نقش مهمی در بازی ترکیبی تاتنهام ایفا کرده و بین خطوط به خوبی حرکت می کند. هری کین یک بازیکن و یک شخصیت بزرگ است."

254 43

کد خبر 1328787

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =