برگزاری جلسه افتتاحیه ارزیابی سرآمدی در شرکت گاز استان اردبیل

ارزیابان سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران با حضور در جلسه افتتاحیه فعالیت خود را برای ارزیابی شرکت گاز استان اردبیل آغاز کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، سردار اسماعیلی مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل، ضمن عرض خیر مقدم به تیم ارزیابی سومین دوره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران ، فرآیند ارزیابی را فرصتی مغتنم برای شرکتهای گاز استانی برشمرد و گفت : مأموریت اصلی شرکتهای گاز استانی ارایه خدمات بهینه و ایمن به مشترکین می باشد و این مهّم میّسر نمی شود مگر اینکه سازمان نیازهای مشترکین را شناسایی نموده و در جهت ارتقاء سطح رضایتمندی آنان تلاش نماید.

وی کسب رضایت مشتریان را مهّمترین و تأثیرگذارترین عامل در تعالی سازمانی عنوان کرد و اظهار داشت: بایستی خودمان را با استانداردها و معیارهای تعالی سازمانی وفق بدهیم و شرکت گاز استان اردبیل با اتکاء به نیروهای توانمند مسیر بی پایان تعالی را چند سالی است که آغاز نموده و فرآیند ارزیابی قطعاً مکمّل مسیر طی شده خواهد بود.

اسماعیلی ضمن قدردانی از ارزیابان محترم تعالی سازمانی خواستار ارزیابی دقیق و ارایه نقاط قابل بهبود و نقاط قوّت در فرآیندهای سازمان شد و تصریح نمود: قطعاً مواردی که در جلسه اختتامیه ارایه خواهد شد مجموعه شرکت گاز استان اردبیل را در رسیدن به اهداف خود در مسیر تعالی سازمانی یاری خواهد نمود.

در ادامه عباس علمدار سر ارزیاب و ارزیاب سطح ملی مدل تعالی سازمانی از حضور در شرکت گاز استان اردبیل ابراز خرسندی نمود و گفت: این فرآیند که به مدّت سه روز در این شرکت برگزار خواهد شد براساس مدل تعالی سازمانی EFQM کلیه معیارهای مدل با توجه به عملکرد سازمان مورد بررسی قرار گرفته و در پایان نتایج و برنامه های بهبود و نقاط قوّت گزارش خواهد شد.

علمدار با بیان اینکه جایزه تعالی سازمانی سه هدف عمده را دنبال می‌کند، اظهارکرد: هدف اوّل جایزه ، ایجاد فضای رقابتی است تا بر اساس آن رقابت سالمی را در جامعه ایجاد کنیم. امّا هدف دوّم ایجاد فضای مناسبی برای تبادل تجربیّات موفق است که بر اساس آن سازمان‌های برتر هم مورد یادگیری قرار گیرند و هم تشویق شوند.

وی افزود: هدف سوّم دبیرخانه جایزه تعالی نیز تشویق سازمان‌ها برای انجام خودارزیابی است که در آن سازمان‌ها خود را مورد کنکاش قرار داده و در مسیر تعالی قرار می‌دهند.

گفتنی است ارزیابی شرکت گاز استان اردبیل توسط تیم 5 نفره متشکل از سرارزیاب و 4 نفر ارزیابان مدل تعالی سازمانی و در مدّت سه روز در شرکت گاز استان اردبیل انجام می شود.

۴۶

کد خبر 1329287

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =