تجاوز به دختر جوانی که تقاضای وام داشت/ متهم با تهدید شاکی قصد زورگیری داشت

روزنامه جوان نوشت:مردی که با درج آگهی فروش وام در سایت دیوار دختر جوان را فریب داده است و در مخفیگاهش به وی تعرض کرد، روز گذشته محاکمه شد.

این پرونده صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران رسیدگی شد. بعد از اعلام رسمیت جلسه، نماینده دادستان در دفاع از کیفرخواست گفت: «مجید ۳۵‌ساله یک‌ماه قبل به اتهام آزار دختری ۲۷‌ساله به نام آرزو بازداشت شد. متهم با آگهی پرداخت وام در سایت دیوار، شاکی را فریب داده و بعد از کشاندن وی به خانه‌اش او را مورد آزار قرار داده‌است. متهم با گرفتن عکس و فیلم و تهدید شاکی قصد زورگیری داشت که برای او درخواست اشد مجازات دارم.»

در ادامه شاکی در جایگاه ایستاد و گفت: «به خاطر مشکلی که برای خانواده‌ام پیش آمده بود نیاز فوری به وام داشتم به همین دلیل چند بار به بانک رفتم، اما نتوانستم وام بگیرم. در سایت دیوار جست‌وجو کردم تا اینکه آگهی فروش وام را دیدم. با شماره‌ای که در آنجا ثبت شده‌بود، تماس گرفتم. مردی که به تماسم جواب داد به من اطمینان داد بدون هیچ دردسری برایم مبلغ ۲۰‌میلیون تومان با بازپرداخت ماهانه ۵۰۰ هزار تومان وام خواهد گرفت.»
شاکی ادامه داد: «به حرف‌های او اعتماد کردم به همین دلیل برای انجام کار چند بار در تلگرام برایش پیغام فرستادم تا اینکه او پیشنهاد داد برای گرفتن این مبلغ باید به خانه‌اش بروم. قبول کردم و به خانه متهم در غرب تهران رفتم. بعد از وارد شدن به خانه، متوجه رفتارهای مشکوک وی شدم و خواستم خانه را ترک کنم که....»
شاکی در حالیکه اشک می‌ریخت، گفت: «متهم بعد از اذیت و آزار از من فیلم و عکس تهیه کرد، سپس مرا تهدید کرد اگر شکایت کنم آن‌ها را برای خانواده‌ام می‌فرستد. من هم به خاطر اینکه تازه نامزد کرده‌بودم، سکوت کردم و حرفی نزدم به همین خاطر ناچار بودم تن به خواسته‌های بی‌شرمانه او بدهم تا اینکه مجید درخواست پول و طلا کرد. آنجا بود که فهمیدم قصد اخاذی دارد به همین دلیل تصمیم گرفتم از او شکایت کنم. بعد از طرح شکایت مأموران در تحقیقاتشان همه عکس و فیلم‌هایم را نیز کشف کردند.»

در ادامه متهم در جایگاه قرار گرفت و گفت: «قبول دارم که شاکی را برای گرفتن وام فریب داده‌ام، اما به یاد ندارم که او را اذیت کرده باشم.» در پایان هیئت قضایی وارد شور شد.
23302
کد خبر 1329592

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • هادی DE ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
  15
  تو خودت هم مشکل داری .از کی تا حالا داخل منزل به مردم وام میدهند؟
  • IR ۱۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
   3
   از بس این دخترا ساده هستن. الکی مثلا
  • مهدی ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
   2
   موافقم جوری تیترمیزنن انگار ........
 • GB ۱۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
  1
  شاکی داره مظلوم نمایی میکنه که طرف مجارات بشه حتی اعدام اگر راست میگی تقاضای ریشه یابی بده
 • IR ۱۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
  5
  یعنی تا زمانیکه از شما رابطف خواسته چون ناچار بودید تن به اینکاردادید ولی زمانی که پول خواسته رفتید شکایت کردید یعنی پول مهمتر از رابطه زورکی بوده ببینید پشت این ماجراها خودتون مقصر اصلی هستید بدبخت از ان نامزدت چرا بلند شدی رفتید درخانهایی که فقط یک مرد حضوردارد این سئوالهایی است که قاضیان از خودشون می کنند
 • محسن ر IR ۱۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
  5
  تو برای تجاوز و آزار و اذیت نرفتی شکایت کنی، بعد دیدی پول طلاهاتو برداشت رفتی شکایت کنی؟ تو غلط کردی بدون اطلاع نامزدت و پدر و مادرت رفتی وام بگیری و رفتی خونه مردم.