برخورد با افراد فرصت‌طلب در بازار ضروری و اجتناب ناپذیر است

استاندار کردستان بر برخورد جدی با افراد فرصت طلب در بازار تاکید کرد و گفت: با توجه به نزدیک شدن به پایان سال و پایین بودن درآمد مردم استان نباید اجازه دهیم قیمت اجناس و کالاها خودسرانه و توسط برخی سودجویان افزایش پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، بهمن مرادنیا در بازدید از اداره کل تعزیرات حکومتی استان کردستان در جریان چگونگی بررسی پرونده های مرتبط با تخلفات قرار گرفت و اظهار داشت: بیشتر پرونده هایی که به تعزیرات حکومتی ارجاع داده می شود مرتبط با قاچاق است.

وی با بیان اینکه بعضی پرونده های مرتبط با قاچاق، پرونده های در مقیاس کوچک هستند و افراد مرتبط با آن صرفا به قصد امرار معاش به آن روی آورده اند، گفت: در بررسی این پرونده ها لازم است بیشترین رافت اسلامی و کمترین جریمه های ممکن برای اشخاص اعمال شود، اما در پرونده های بزرگ و قاچاق سازمان یافته برخورد جدی لازم است.

مرادنیا در ادامه به افزایش قیمت بنزین در کشور اشاره کرد و بیان کرد: این امر به فرصتی برای افراد فرصت طلب و سودجو تبدیل شده تا به بهانه آن قیمت کالاها را افزایش دهند که به هیچ رو منطقی نیست.

استاندار کردستان ادامه داد: در بازار علاوه بر نظارت مستمر و تداوم بازرسی ها باید با فرصت طلبان برخورد جدی شود.

وی تاکید کرد: با توجه به نزدیک شدن به پایان سال و پایین بودن درآمد مردم استان نباید اجازه دهیم قیمت اجناس و کالاها خودسرانه و توسط برخی سودجویان افزایش پیدا کند.

46

کد خبر 1329655

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =