دستگیری عوامل آتش سوزی جایگاه های سوخت مشکین دشت البرز

ایرنانوششت:فرمانده انتظامی استان البرز اعلام کرد: پنج فرد که در جریان اغتشاشات اخیر اقدام به آتش زدن جایگاه های سوخت شهر مشکین دشت شهرستان فردیس کرده بودند،شناسایی و دستگیر شدند.

سردار عباسعلی محمدیان روز سه شنبه  اظهارداشت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی شهرستان فردیس عامل اصلی نا آرامی ها و به آتش کشیدن پمپ بنزین های منطقه مشکین دشت شهرستان فردیس شناسایی و با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت.
ماموران با انجام اقدامات گسترده پلیسی، موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در شهرستان فردیس شدند و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.
سردار محمدیان افزود: در تحقیقات تکمیلی، متهم با مشاهده مستندات دقیق و غیر قابل انکار ماموران، به ناچار لب به اعتراف گشود و به آتش کشیدن پمپ بنزین های منطقه مشکین دشت فردیس با همکاری چهار نفر دیگر اعتراف کرد.
وی افزود: در ادامه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه همدستان متهم را نیز شناسایی کرده و در عملیات های جداگانه آنها را نیز دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و هرکس به هرنحوی بخواهد این امنیت را خدشه دار کند قانون به شدت با او برخورد می کند.

در جریان اغتشاشات اخیر تعدادی از جایگاه های سوخت مشکین دشت و دیگر مناطق استان البرز توسط اراذل و اوباش و افراد معاند به آتش کشیده شد.

46

کد خبر 1329864

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =