مدیرکل بهزیستی لرستان : دغدغه ما توانمند سازی جامعه هدف است

مدیر کل بهزیستی لرستان در دیدار با فتائی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، اظهار کرد: دغدغه ما توانمند سازی جامعه هدف ماست.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، فاطمه زهرا توکلی در دیدار با فتائی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، اظهار کرد: دغدغه ما توانمند سازی جامعه هدف ماست.

وی ادامه داد: وقتی معلولی به عنوان ورزشکار و یا هنرمند موفق در جامعه مطرح می‌شود هم عزت نفسش بالا می‌رود و هم موقعیتش تغییر می کند.

توکلی با بیان اینکه در  ۴۵ مرکز تحت نظارت بهزیستی به ۱۷۰۰ نفر خدمات نگهداری و آموزشی ارائه می شود و هنر درمانی در این مراکز اجرا می شود، بیان کرد: اداره ارشاد در بحث معلولین، زنان سرپرست خانوار و معتادین بهبود یافته می‌تواند به ما کمک نماید.

‍مدیر کل بهزیستی لرستان با اشاره به ۴۵هزار نفر مستمری‌بگیر تحت پوشش، عنوان کرد: اداره کل ارشاد می تواند با نگاه مددکاری یاری رسان ما باشد.

در بحث چاپ کتاب معلولین با دغدغه مواجه‌ایم

مدیر کل بهزیستی لرستان  با بیان اینکه در بحث چاپ کتاب معلولین با دغدغه مواجه‌ایم اظهار داشت : در بحث چاپ کتاب معلولین با دغدغه مواجه‌ایم و نیاز است ارشاد مساعدت لازم را داشته باشد.

توکلی افزود: به منظور دیدن هنر معلولینی که در موسیقی فعالیت دارند پیشنهاد می‌شود جشنواره موسیقی معلولین در استان برگزار شود.

‍مدیر کل بهزیستی لرستان اظهار کرد: تلاش‌ ما  این است که مرزبندی‌ها را از بین ببریم و در گروه‌های موسیقی استان از ظرفیت هنرمندان معلول استفاده شود.

در ادامه این دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:آمادگی داریم در مراکز نگهداری بهزیستی استان در بحث هنری و...  به جامعه هدف بهزیستی آموزشهای مختلف ارائه دهیم.

وجود ورزشکار و هنرمند معلول، روحیه توانمندی را در بین معلولین ایجاد می کنند

فتائی بیان کرد: وجود ورزشکار و هنرمند معلول، روحیه توانمندی را در بین معلولین ایجاد می کنند که این کارها شدنی است.

وی اضافه کرد: آمادگی داریم در زمینه هنری، فرهنگی و قرآنی با بهزیستی استان در قالب تفاهم‌نامه‌ای آموزش‌های لازم را به جامعه هدف بهزیستی ارائه دهیم.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: فرهنگ عمومی هدف ماست و چنانچه بتوانیم افرادی را از مسیر غلط به مسیر درست هدایت کنیم کاری ارزشمند انجام داده ایم.

46

کد خبر 1329994

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =