استراماچونی:برنامه‌های تمرینی را به وریا داده‌ام

ورزش سه نوشت:سرمربی ایتالیایی باشگاه استقلال معتقد است که مشکلات صرفاً مسئله مالی است و اگر باشگاه به تعهداتش عمل کند با اولین پرواز به سمت تهران حرکت خواهد کرد.

در شرایطی که گمانه‌زنی‌ها درخصوص بازگشت آندره آ استراماچونی همچنان ادامه دارد، در آخرین ساعات روز گذشته وی طی گفتگویی تلفنی درباره  شرایط بازگشتش به ایران و موضوعات مختلف توضیحاتی ارائه داد.

متن کامل این گفتگو به شرح است:


گفته می‌شود آقای خلیل زاده به ترکیه آمدند و قرار است طی جلسه‌ای که با شما برگزار می‌شود قرارداد جدیدی را منعقد کنید آیا این موضوع صحت دارد؟


نه، من این موضوع را تائید نمی‌کنم و این مسئله صحت ندارد. اصلاً نمی‌دانم چرا این مسئله را مطرح کردند. همه‌چیز کاملاً شفاف است و باشگاه  به‌طور دقیق  از خواسته‌های من آگاهی دارد. ما در طی 4 ماه گذشته سه مرتبه به باشگاه تذکر دادیم. شیوه‌ای که باشگاه انجام می‌دهد اصلاً از طرف من موردقبول نیست. چیزی که آن‌ها باید به من و همه نشان دهند این است که باید ثابت کنند که می‌توانند مبلغ قرارداد من و دستیارانم را طبق قوانین فیفا پرداخت کنند.»


وی در ادامه با رد هرگونه شایعاتی مبنی بر نداشتن پیشنهادی افزود: «در حال حاضر قویاً این را تأکید می‌کنم که من هیچ درخواست و هیچ پیشنهادی از هیچ جایی ندارم و تمام آرزو و خواست قلبی من بازگشت به ایران و هدایت استقلال است. هیچ‌وقت هیچ درخواستی بیشتر از آن قراردادی که در تابستان بین من و باشگاه منعقدشده است را نخواستم. فقط خواسته‌ام این بود که حقوقم را بدون هیچ مشکلی دریافت کنم.


بعد از بازی با شهر خودرو هیچ گزینه و راه‌حل دیگری را نداشتم و باشگاه طبق قوانین به وعده‌هایی که داده بودند عمل نکردند و این تنها راه من بود. نمی‌خواهم الآن در این لحظه بگویم مقصر چه کسی است، چراکه این وظیفه من نیست.»


استراماچونی همچنین با انتقاد از وعده‌های تکراری از طرف باشگاه اظهار داشت: «ما 4 ماه است که در این مورد با باشگاه در حال صحبت هستیم و آن چیزی که در این چند ماه گذشته دائم به من گفتند این بود که قرار است این موضوع حل شود. برای اینکه جواب سؤال شما را بدهم باید بگویم من هیچ قرار ملاقات، با هیچ‌کسی را ندارم. در درجه اول باشگاه ابتدا باید نشان دهد که قادر است به تعهداتش عمل کند و بعدازآن من با اولین پرواز به تهران برمی‌گردم.»


آیا این اتفاقات اخیر ربطی به این داشته است که باشگاه در ابتدا به شما گفته بود که استقلال سهمیه مستقیم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دارد در صورتی‌که عملاً باید در پلی‌آف حضور پیدا کند؟


نه (با خنده)، هیچ چیزی جز مسئله مالی وجود ندارد. چیزی که من را اذیت می‌کند این است که ما این مشکلات را از ابتدا می‌دانستیم و در حال حاضر من اگر حتی بخواهم، در هیچ تمرینی هم نمی‌توانم شرکت کنم.


آیا اینکه گفته می‌شود حساب شما در ایتالیا مسدود شده است و پلیس و یا اداره مالیات ایتالیا با شما برخورد کرده است حقیقت دارد؟


بله، این‌یکی از دلایلی است که اتفاقاً مشکلات من از همین‌جا شروع شد. ما حتی امکان این را داشتیم که حسابمان را عوض کنیم و یک حساب جدید بازکنیم اما مشکل باقی ماند.


به نظر شما این حرفه‌ای بود که شما روز قبل از دیدار مقابل پیکان، وقتی تیم در صدر جدول جای داشت ایران را به مقصد ایتالیا ترک کنید درحالی‌که خودتان هم عنوان کرده بودید که برایتان دیدن بازی از راه دور خیلی سخت بود؟


مهلت یا همان ضرب‌الاجل ما ششم دسامبر بود که از آن تاریخ گذشت. ما صبح آن روز منتظر پاسخ قانونی از طرف باشگاه بودیم. باشگاه بارها و بارها به وکیل من گفت که همه‌چیز حل‌شده است و مشکلی نیست درصورتی‌که این طور نبود و به همین خاطر وکیل من توصیه کرد که از این به بعد نباید در تمرینات حاضر شوم. رفتار باشگاه طوری بود که الآن نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم ولی من قصد داشتم که همواره مثبت باشم و دلم می‌خواست به باشگاه برگردم.


ضمن اینکه چند دقیقه پیش با وریا غفوری صحبت  کردم و به او تمام برنامه های تمرینی را دادم و اینکه چگونه تمرین کنند. به خاطراینکه تمام تلاش من این است که پاسخ مثبت از وکیلم دریافت کنم تا با اولین پرواز به تهران برگردم.

251 251

کد خبر 1330033

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =