۰ نفر
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
مرکز ترک اعتیاد افشار

امروزه می توان از اعتیاد بعنوان یکی از مشکلات و معضلات اجتماعی بشر در زندگی مدرن نام برد. با ورود انواع مواد مخدر صنعتی و پایین آمدن سن گرایش افراد به مصرف مواد مخدر، زنگ خطر برای خانواده ها و جوامع بشری به صدا درآمده است.

بیماری اعتیاد نه تنها فرد مصرف کننده را با مشکلات مختلف ارتباطی، شغلی، اجتماعی و اقتصادی مواجه می کند، بلکه افراد خانواده و در یک بازه بزرگتر ضربه های مختلفی به کل جامعه وارد می کند.

با توجه به اینکه اعتیاد یک بیماری است می بایست به فرد معتاد به چشم بیمار نگاه کرد نه بعنوان یک مجرم. فرد بیمار می بایست تحت مراقبت های ویژه و درمان های تخصصی قرار گیرد تا مراحل بهبودی و سلامت جسمی و روانی را طی کند و به زندگی معمولی خود بازگردد.

یکی از مهمترین سوالاتی که پس از ابتلای فرد به بیماری اعتیاد پرسیده می شود این است که برای ترک اعتیاد به کجا باید مراجعه کرد؟

برای ترک اعتیاد می توان به کمپ های ترک اعتیاد، مراکز ترک اعتیاد و کلینیک های تخصصی ترک اعتیاد مراجعه کرد.

مرکز ترک اعتیاد افشار با بیش از 10 سال تجربه موفق در زمینه ترک اعتیاد انواع مواد مخدر با متدهای جدید در یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق شمالی تهران در مجاورت پارک سنگی جمشیدیه فعالیت می کند.

این مرکز پس از بررسی تاثیرات مثبت و منفی مداخلات و خدماتی که می تواند تاثیرات مثبت و منفی بر روند درمان بیماران داشته باشد، با امکانات رفاهی، تفریحی و هتلینگ لوکس برای قشر مرفه جامعه تاسیس شد.

متاسفانه در برخی کمپ های ترک اعتیاد شاهد رفتارهای نامناسب و در برخی موارد ضرب و شتم بیماران برای ترک اعتیاد هستیم ولی کلینیک ترک اعتیاد افشار با امکانات رفاهی ویژه و خدمات رفاهی و تفریحی ویژه، بستر مناسبی برای ترک اعتیاد فراهم نموده است.

کلینیک ترک اعتیاد افشار برای افراد مرفه و تحصیلکرده جامعه که به دام بیماری اعتیاد افتاده اند طراحی شده و از نظر امکانات و خدمات، فضایی مناسب و درخور شأن این افراد ارایه می دهد.

در طول مدت اقامت فرد در این مرکز، بر روی جنبه های فیزیکی و روانی بیماری اعتیاد تمرکز شده و علاوه بر سم زدایی مواد و ترک جسمانی مواد مخدر، بیماری ها و اختلالات روانی در فرد ریشه یابی و تحت مراقبت متخصص روانپزشکی درمان می شود.

کلینیک ترک اعتیاد افشار با استفاده از گروه های همتا، آموزش های فردی و گروهی به بیمار و خانواده وی، احتمال عود بیماری و بازگشت فرد به مصرف مواد مخدر را به پایین ترین حد ممکن می رساند.

برخی از امکانات رفاهی مرکز ترک اعتیاد افشار عبارتند از: استخر سرپوشیده، سالن بیلیارد، اتاق های VIP، سالن بدنسازی، فوتبال دستی، بازی های رایانه ای، کلینیک دندانپزشکی، فضای باز و منوی غذایی ویژه هر فرد

لازم به یادآوری است که مهمترین رکن درمان بیماری اعتیاد، اعتماد بیماران به مسیر درمانی است که طراحان آن تسهیل گران درمان (مددیاران اعتیاد، خدمتگزاران گروه همتا) و یا مداخله گران درمان (روانپزشکان، پزشکان، روانشناسان، مددکاران اجتماعی) هستند.

حال اگر نیازهای واقعی افراد (با توجه به فردیت آنها) بصورت واقعی برآورده نشود آنها در مسیر اعتماد سازی که مداخله گران درمان طراحی می کنند قرار نمی گیرند.

مرکز ترک اعتیاد افشار با توجه به جنبه های مختلف بیماری اعتیاد، روش های مختلفی برای درمان این بیماری طراحی نموده و بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده پذیرش و بستری بیماران جهت ترک اعتیاد می باشد.

جهت مشاوره رایگان در زمینه ترک اعتیاد با شماره های زیر تماس بگیرید:

۲۶۱۲۲۴۴۶-۰۲۱

۲۶۱۲۱۲۵۳-۰۲۱

۰۹۱۹۸۰۷۰۱۷۰

2121

کد خبر 1330040

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =