تعداد فوتی‌های آتش‌سوزی تالار عروسی سقز به ۱۲ نفر رسید

ایرنا نوشت: مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی کردستان گفت: با فوت یکی از مصدومان حادثه آتش‌سوزی تالار عروسی مانگه‌شو در شهر سقز، تعداد جانباختگان این حادثه به ۱۲ نفر رسید.

شهرام شریفی اظهار داشت: این فرد اهل بوکان در استان آذربایجان غربی از زمان وقوع این حادثه بدلیل شدت جراحات وارده در بخش مراقبت‌های ویژه (آی‌سی‌یو) بیمارستان امام خمینی (ره) این شهر بستری بود که امروز در گذشت.

حادثه دردناک تالار مانگه شه و شامگاه پنجشنبه بر اثر نشت شلنگ گاز متصل به بخاری رخ داد و باعث کشته شدن ۱۱ نفر و مجروح شدن ۴۹ نفر از مهمانان مراسم عروسی شد در این حادثه پنج کودک و پنج زن همراه با یک مرد جانباختند.

در این حادثه اسفناک مونا حسن پور (۳ ساله)، منیجه رحمانی (۴۵ ساله)، ماهان بهرامی (۵ ساله)، آرشام‌ رسولی (۴ ساله)، شریف رضایی (۷۰ ساله)، سوژین قادرزاده (۵ ساله)، هژین (۴سالە)، سعادت علیزاده، عایشه محمودی، هاجر پسندی جان خود را از دست دادند و جسد یک نفر نیز شناسایی نشده و مجهول الهویه است و ۴۹ نفر نیز مصدوم شدند که در بیمارستان‌های سقز تحت درمان هستند.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

۴۷۴۷
کد خبر 1330063

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =