سعید آقاخانی برای ساخت «نون.خ» چه شرطی گذاشت؟

مهر نوشت: مهدی فرجی تهیه کننده سریال «نون.خ» از شرط سعید آقاخانی برای فصل اول این سریال در پرداختن به یکی از قومیت‌ها سخن گفت.

افشین امینی مدیرکل صداوسیمای کرمانشاه در آیین افتتاحیه رسمی سریال «نون.خ» که روز گذشته ۲۰ آذرماه در روستای پریان از استان کرمانشاه برگزار شد، گفت: فصل اول «نون.خ» پربیننده ترین سریال نوروز بود و توانست در نمایش اقوام این منطقه و موسیقی خطه کرمانشاه موثر باشد. صداوسیمای کرمانشاه نیز آماده همکاری با همه هنرمندان است تا کرمانشاه زیبا را به همه دنیا معرفی کند.

سعید آقاخانی نیز در این مراسم اظهار کرد: ما اینجا خیلی آرام و راحت کار می کنیم و من از این بابت ممنونم. از مردم خوب این منطقه هم تشکر می کنم چون حدود ۱۲ روز است که اینجا هستیم و مردم بی اندازه همراه ما بودند.

سپس مهدی فرجی تهیه کننده سریال در این مراسم تصریح کرد: واقعا غافلگیر شدیم از شوق و محبت این مردم هرچند پیش از این هم شنیده بودیم که مردم کرمانشاه چقدر مهربانی دارند.

وی اضافه کرد: وقتی سعید آقاخانی دعوت شد که «نون.خ» را بسازد گفت به شرطی می آید که سریال به یکی از قومیت ها و جذابیت ها بپردازد و تاکید کرد چون خودش از قوم کرد است می خواهد به فرهنگ و مردم مناطق کردنشین بپردازد. بعد از پخش سریال و مورد استقبال قرار گرفتن آن، من هم می خواهم از مردم تشکر کنم.

فرجی یادآور شد: مردم کرمانشاه و کردها مردم مهربانی هستند. این سریال با مناعت طبع آقاخانی و هنرمندانی که اغلب زاده همین منطقه هستند خیلی زیبا توانست این تجلی و همراهی مردمان را نمایش دهد.

۲۴۱۲۴۱
کد خبر 1330374

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =