استراماچونی در ایتالیا به دیدار سفیر ایران رفت

خبرورزشی نوشت: سایت ایتالیایی "کرونوس" جزئیات جدیدی را از روند مذاکرات در مورد بازگشت آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی به استقلال منتشر کرده است.

استراماچونی جمعه گذشته قراردادش را با استقلال به علت مشکلات در پرداخت دستمزدش فسخ کرد و دوشنبه راهی ایتالیا شد. در روزهای اخیر حرف و حدیث های زیادی در مورد بازگشت مربی ایتالیایی مطرح شده است.

سایت "کرونوس" نوشته است که در حال حاضر استراماچونی به بازگشت به استقلال نزدیک تر شده و با سفیر ایران در ایتالیا در شهر رم ملاقات کرده است. به گفته این منبع، مذاکرات برای بازگرداندن استراماچونی به استقلال از طریق وزارت امور خارجه پیگیری می شود.

"کرونوس" گزارش داده است که استراماچونی با محمد صاحبی، معاون سفیر ایران در ایتالیا ملاقات کرده است. صاحبی در این ملاقات به استراماچونی اعلام کرده است که باشگاه استقلال از طریق قانونی دستمزد استراماچونی را خواهد پرداخت و مشکلی برای پرداخت جریمه احتمالی وجود نخواهد داشت. به نظر می رسد که به زودی اخبار جدیدی در این باره منتشر خواهد شد.

سایت ایتالیایی گزارش داده است که استراماچونی با بازیکنانش در ایران در تماس است. خیلی از بازیکنان استقلال از جدایی ناگهانی مربی خود شوکه شده اند.

255 41

کد خبر 1330557

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =