فرمانده بلندپایه سپاه: افرادی که دم از میهن‌دوستی می‌زنند، حاضر نشدند برای دفاع از امنیت ایران، در سوریه و عراق وارد صحنه شوند

ایسنا نوشت: فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: افرادی که دم از میهن دوستی می‌زنند، حاضر نشدند زمانی که شهدای حرم برای دفاع از امنیت و آرامش ایران در سوریه و عراق حاضر شدند، وارد صحنه شوند.

سردار علیرضا تنگسیری شب گذشته (۲۱ آذر) در مراسم سالگرد شهادت سرداران شهید عبدالحمید و علی سالاری اظهار داشت: شهید تختی و شهید سالاری به عنوان شهدای مدافع حرم نگین استان هرمزگان هستند، جان خود را با بصیرت نثار کردند که به حرم حضرت زینب(ع) هتک حرمت نشود.

وی اضافه کرد: افرادی که دم از میهن دوستی و ناسیونالیسم می‌زنند، حاضر نشدند زمانی که شهدایی همچون سردار شهید سالاری برای دفاع از امنیت و آرامش ایران در سوریه و عراق حاضر شدند، وارد صحنه شوند چرا که این‌ها مدعیان دروغین میهن پرستی هستند و تاوان سختی هم البته خواهند داد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: این ابراز میهن پرستی دروغ است، اگر به ملیت اهمیت می‌دادید در زمان جنگ تحمیلی وارد نبرد با دشمنی می‌شدید که کمترین رضایت آن تبدیل خوزستان به عربستان بود.

وی با بیان اینکه ننگ بر مدعیان دروغین و کسانی که پا روی خون شهدا می‌گذارنند، افزود: امروز شاخص ما خائنانی نیستند که روی خون شهدا ایستاده اند و خود و خانواده خود را ساپورت و تامین می‌کنند، شاخص ما شهدا، پدران و مادران و همسران شهدا هستند.

سردار تنگسیری اضافه کرد: سواستفاده از خون شهدا از سوی این خائنان مدعی میهن پرستی قابل پذیرش نیست، این افراد با ایجاد فتنه در کشور امیدواری دشمن به مسیر دشمنی خود با ملت ایران را بیشتر می‌کنند.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی تاکنون توانسته با بصیرت و هوشیاری مردم تمام فتنه‌های پیرامون را خنثی کند و این راه در راستای دفاع از امنیت و آرامش کشور همچنان ادامه خواهد داشت.

۲۱۷۲۱۶

کد خبر 1330611

برچسب‌ها