برج میلاد یا پردیس ملت؟/ اهالی رسانه انتخاب خواهند کرد

بنا به‌اعلام روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر، خبرنگاران و منتقدان در هنگام ثبت‌نام در سامانه صدور کارت، می‌توانند از بین برج میلاد و پردیس سینمایی ملت، یکی را به عنوان سینمای رسانه انتخاب کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، انتخاب سینمای رسانه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، نظرسنجی می‌شود و انتخاب به عهده خبرنگاران و منتقدان گذاشته خواهد شد. 

روابط عمومی جشنواره ملی فیلم فجر، در همین رابطه اعلام کرد: «حسب در خواست دبیر جشنواره فیلم فجر و در راستای احترام به نظرات اهالی رسانه،  با اضافه شدن امکانی در سامانه ثبت نام، متقاضیان درخواست کارت از بین گزینه‌های برج میلاد و پردیس سینمایی ملت، یکی را به عنوان مکان پیشنهادی خود مشخص نمایند تا در نهایت بعد از پایان ثبت نام‌ها، از بین آراء خبرنگاران و منتقدان حائز شرایط دریافت کارت، سینمای اصحاب رسانه نهایی شود.

لازم به ذکر است همزمان با انتشار لیست اسامی حائزین شرایط کارت جشنواره، گزینه پیشنهادی هر نفر قید خواهد شد.

با توجه به اعمال تغییرات در سامانه ثبت‌نام و اضافه شدن این دو گزینه، ثبت‌نام اصحاب رسانه، اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران و رسانه‌های دیداری (شبکه‌های تلویزیونی داخلی و خارجی، رسانه‌های تصویری فضای مجازی)، شنیداری (رادیو)  برای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با یک روز تاخیر از فردا (یکشنبه ۲۴ آذر) آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ شنبه ۱ دی ادامه خواهد داشت.

۵۷۵۷

کد خبر 1331087

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =