آمار منتشره درباره صلاحیت داوطلبان انتخابات در البرز تکذیب شد

ایرنانوشت:کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز طی اطلاعیه ای اعلام کرد که مطلب منتشره درباره نتیجه صلاحیت داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی این استان در فضاهای مجازی، صحت ندارد.

به گزارش روز یکشنبه طی شب گذشته در کانال ها و شبکه های اجتماعی فضای مجازی مطلبی با عنوان "اعلام نتایج تایید و رد صلاحیت نامزدهای مجلس به تفکیک استان ها" انتشار یافت که در این مطلب با ارایه آمارهایی کلی به صورت درصدی از استانهای کشور ، همدان و  البرز را به ترتیب با بیشترین و کمترین میزان تایید صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس معرفی کرده است.

با بازنشر گسترده این مطلب در شبکه های اجتماعی این استان، کمیته اطلاع رسانی ستاد برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان البرز با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که به دنبال انتشار خبر نادرست از آمار رد صلاحیت شدگان انتخابات مجلس شورای اسلامی در کشور و استان البرز، به اطلاع مردم فهیم و نجیب استان البرز و مدیران شبکه های مجازی می رساند که این آمار کذب بوده و متعلق به دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

بر این اساس صلاحیت داوطلبین انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی طبق برنامه زمانبندی توسط مراجع چهارگانه در دست بررسی می باشد.

کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز از مدیران شبکه های مجازی خواست تا نسبت به صحت اخبار منتشره با دقت و مسوولیت بیشتری عمل کرده و اخبار رسمی را از طریق کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان پیگیری کنند.

46

کد خبر 1331294

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =