عدم شفافیت، مشکل بزرگ استراماچونی با مدیران استقلال

مدیریت باشگاه استقلال مطالبات آندره استراماچونی را به حساب او واریز کرده اما این پول هنوز در ایتالیا به دست سرمربی آبی‌ها نرسیده است و او مدیران استقلال را به دروغگویی متهم کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ طی چند ماه گذشته باشگاه استقلال به دلیل تحریم سیستم بانکی مجبور شده دستمزد استراماچونی را از طریق صرافی به حساب یک معتمد خود در ترکیه یا امارات واریز و از آن طریق به حساب مربی ایتالیایی واریز کند. از طرفی در ایتالیا برای استراماچونی مشکلاتی ایجاد شده و حساب بانکی او در خطر بسته شدن قرار دارد. در ایتالیا حساب‌ها چک می‌شوند و این ابهام به وجود آمده که چرا هر ماه از یک حساب ناشناخته یا از طرف یک فرد حقیقی برای استراماچونی پول واریز می‌شود و این حساسیت‌ها سرمربی ایتالیایی را در تنگنا قرار داده است.

استراماچونی طی چند هفته گذشته بارها تأکید کرده که حتماً پول باید از طریق حساب باشگاه با کسر مالیات به حسابش در ایتالیا واریز شود تا مشکلی برایش ایجاد نشود، اما به دلیل تحریم‌های بانکی باشگاه استقلال موفق به انجام این کار نشده است. یعنی حتی اگر مطالبات استراماچونی تأمین شود باز هم پرداخت آن از حساب باشگاه به حساب او در ایتالیا مقدور نیست به همین دلیل استرا ترجیح داده با فسخ قرارداد مشکل را از طریق فیفا مرتفع کند.

اسماعیل خلیل زاده شنبه به ترکیه رفت و پول استراماچونی را به حساب او در ایتالیا واریز کرده اما این پول هنوز در حساب او قرار نگرفته و سرمربی ایتالیایی از وضعیتش ناراضی است. او مدیران استقلال را به دروغگویی متهم کرده و از آنها خواسته تا مسائل را شفاف به او و هواداران توضیح دهند.

مشروح این گزارش را اینجــــا بخوانید

256 43

کد خبر 1331530

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =