۲ نفر
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
صفر تا صد شاگردان کالدرون زیر 10 ثانیه

پرسپولیس موفق شد سایپا را در ایستگاه پانزدهم لیگ از پیش‌رو بردارد و سه امتیاز دیگر به حساب خود واریز کرد. حالا این تیم در ۱۴ بازی گذشته خود صاحب ۹ پیروزی است و در جدول نامنظم و فعلی لیگ، بیشترین حد برد را به خود اختصاص داده است. البته این موضوع با یکسری شرایط خاص رقم خورد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس با شرایطی که گفته شد، هنوز جذاب و چشم‌نواز بازی نمی‌کند. البته آنها مقابل حریفان خود به خوبی امتیاز می‌گیرند، ولی تقریبا هرگز از آنها بازی جذاب و تماشاگرپسندی ندیدیم. شاید بهترین بازی این تیم در طول ۱۴ دیدار گذشته، بازی برابر ذوب‌آهن بود که به خاطر آنالیز درست از حریف و اشتباهات باورنکردنی خط دفاع ذوب‌آهن، پرسپولیس توانست با کمترین نقص ممکن بازی کند و سه امتیاز را بگیرد. در سایر دیدارها، سرخپوشان هیچ هیجانی به کار نمی‌دادند و مشخص نبود برنامه واقعی این تیم چیست؟ آنها با چند برنامه ساده تاکتیکی به سمت دروازه حریف می‌رفتند، گل می‌زدند و به شکل عجیبی با ۱۱ نفر در یک سوم خودی به دفاع می‌پرداختند تا صاحب موقعیت ضدحمله شوند. در سه بازی گذشته، پرسپولیس با همین ترفند توانست بیش از یک گل بزند؛ ترفندی که شاید جذابیت‌های پرسپولیسِ تهاجمی را کاهش دهد، اما امتیازآور است. 

بازیکنان پرسپولیس در بازی مقابل حریفان ضدحمله های خوبی می زنند و آنها در بازی مقابل ذوب آهن و فولاد و حتی سایپا هم در کمتر از ده ثانیه از یک سوم دفاعی خود به دروازه حریف می رسند.

256 43

کد خبر 1331628

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =