پول نیامد، بازگشت استرا در هاله ای از ابهام!

ورزش سه نوشت: برخلاف ادعای مدیران استقلال امروز هم پولی به حساب سرمربی این تیم واریز نشد تا وضعیت ادامه همکاری استقلال و استراماچونی همچنان مبهم بماند.

طبق اعلام مدیران باشگاه استقلال و مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان امروز قرار بود پول استراماچونی از طریق بانک سپه شعبه رم در ایتالیا به حساب او واریز شود اما به دلیل تحریم هایی که علیه ایران به وجود آمده این اتفاق نیفتاد.

دقایق پیش بانک های ایتالیایی بسته شد و پول به حساب استراماچونی واریز نشد اما مدیران باشگاه استقلال در تماس با وکلای سرمربی ایتالیایی این باشگاه درخواست کرده اند که چکی به ارزش طلب استراماچونی به او پرداخت کنند تا این مربی بتواند با حضور در بانک آن را نقد کند.

با این حال این روش پرداخت پول چون مبدا آن مشخص نیست مورد تایید استراماچونی و وکلایش قرار نگرفته است و به همین دلیل معلوم نیست تکلیف این مربی ایتالیایی چه می شود. این اتفاق در حالی است که بازیکنان استقلال بسیار امیدوار بودند که استراماچونی از فردا در تمرین این تیم شرکت کند که این اتفاق حداقل تا فردا رخ نخواهد داد.

البته مدیران استقلال همچنان با وکلای استراماچونی در تماس هستند و به دنبال راه حل قانونی هستند تا خیال سرمربی ایتالیایی آبی ها را از دریافت پولش راحت کنند.

استراماچونی در اعتراض به مشکلات مالی روز قبل از بازی با پیکان ایران را ترک کرد و با وجود اعلام آمادگی برای بازگشت به ایران مدیران استقلال هنوز نتوانسته اند مشکل او را از طریق قانونی حل کنند هرچند که آنها پول این مربی را به طور کامل فراهم کرده اند.

با این شرایط باید منتظر ماند و دید آیا استراماچونی برای بازی با ماشین سازی روی نیمکت استقلال خواهد نشست یا نه.

255 41

کد خبر 1331972

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =