رهایی گروگان ۲۰ میلیارد ریالی از چنگال آدم‌ربایان

ایلنا نوشت: جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان از رهایی گروگان ۲۰ میلیارد ریالی از چنگال آدم‌ربایان خبر داد.

سردار احمد طاهری در تشریح این عملیات، گفت: در پی گزارش یک فقره آدم ربایی ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه بیست و هفتم آبان ماه سال جاری و ربوده شدن جوانی ۳۸ ساله در یکی از روستاهای شهرستان "نیکشهر" بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد فرد ربوده شده که جوانی ۳۸ ساله است به همراه برادرش در داخل روستا به صورت پیاده در حال تردد بوده که ۴ سرنشین مسلح با یک دستگاه پژو پارس سفید رنگ با تهدید وی را سوار خودرو کرده و از محل متواری شدند.

وی تصریح کرد: در ادامه این ماجرا گروگانگیران با خانواده فرد ربوده شده تماس گرفتند و برای رهایی وی ۲۰ میلیارد ریال بدهی خود را مطالبه کرده اند.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از بررسی دقیق اظهارات خانواده فرد گروگان گرفته شده، تحقیقات خود را در این رابطه آغاز کردند.

وی ادامه داد: تحقیقات پلیس آگاهی برای دستگیری آدم ربایان که همواره محل اختفای خود را در شهرهای همجوار تغییر می دادند، ادامه داشت تا اینکه سرانجام محل نگهداری فرد ربوده شده در باغات شهرستان "بمپور" شناسایی شد.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان "نیکشهر" با دریافت نیابت قضائی،  محل نگهداری فرد ربوده شده را محاصره  کردند و سرانجام آدم ربایان که عرصه را بر خود تنگ دیدند، مجبور به متواری شدن از محل شدند و فرد ربوده شده را صحیح و سالم رها کردند.

سردار طاهری با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری آدم ربایان خاطر نشان کرد: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را برهم زنند و درصورت بروز  هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع می‌کند.

۲۳۵۲۳۵

کد خبر 1332284

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =