واکنش مجید مظفری به آلودگی هوای تهران

روزنامه جوان نوشت: مجید مظفری گفت: آلودگی هوای تهران و برخی کلانشهرها معضلی است که همچنان هیچ تلاش جدی‌ای برای حلش صورت نمی‌گیرد و متأسفانه سینما و تلویزیون هم برای آسیب‌شناسی این معضل، تولیدات جدی نداشته‌اند.

مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون گفت: مشخص است که وقتی همه چیز متمرکز به تهران شود، هم گرانی و تورم به همراه دارد و هم شلوغی و آلودگی‌هایی که نفس شهر را می‌گیرد و فعالان آثار نمایشی برای اهمیت این مسائل تولیداتی که بتواند تاثرگذار باشد، نداشته‌اند.
مظفری ادامه داد : یکی از اساسی‌ترین کارهای فرهنگی باید تولید فیلم و سریال‌هایی باشد که همین معضلات را به بهترین شکل آسیب‌شناسی کند ولی بدبختانه چنین آثاری کم تولید می‌شود یا اصلاً تولید نمی‌شود و همه گرفتار کلیشه‌های هزاران بار امتحان شده‌اند.

بازیگر «در مسیر تندباد» و «تنوره دیو» با مخاطب قرار دادن سینماگران گفت: سینما می‌تواند هم به صورت جدی و هم به صورت طنز معضلات کلانشهرها و همین آلودگی هوا را مورد واکاوی قرار دهد. این همه سینماگر مدعی رئالیسم اجتماعی داریم، چرا یکی نمی‌آید و یک درام واقع‌گرایانه درباره اثرات آلودگی هوا بر زندگی مردمان کلانشهرها بسازد؟
۲۴۱۲۴۱
کد خبر 1332434

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =