درخواست پلیس: این کلاهبردار را شناسایی کنید/عکس

مهر نوشت: رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت گفت: متهم با نشان کردن کسر موجودی جعلی از حسابش از مالباخته کلاهبرداری کرده بود.

سرهنگ کارآگاه محسن معظمی گودرزی در تشریح این خبر اظهار کرد: ساعت ۱۰ صبح روز سی ام مردادماه سال جاری خانمی میانسال به کلانتری ۱۴۰ باغ فیض مراجعه و از کلاهبرداری مرد جوانی ناشناس اعلام شکایت کرد و پرونده برای رسیدگی و شناسایی متهم به پایگاه دوم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی ادامه داد: شاکی پس از حضور در پایگاه به کارآگاهان، گفت: برای فروش یک دستگاه لپ تاپ و کنسول بازی در مجموع به ارزش ۱۲ میلیون تومان در سایت خرید و فروش فضای مجازی «دیوار» آگهی فروش درج کردم. در همان روز مرد جوان ناشناسی با من تماس گرفت و تمایل خود را برای خریدار اظهار و به وی نشانی محل سکونتم واقع در محدوده بزرگراه سردار جنگل اعلام کردم.

این مقام انتظامی تصریح کرد: شاکی ادامه داد، پس از چند ساعت فرد کلاهبردار وارد منزل شد و با تست کردن دستگاه‌ها و اطمینان از خرید کالاها، قرار شد که مبلغ خرید را به حسابم واریز کند، پس از مدتی این فرد که مدعی شده با گوشی موبایلش وجه را واریز کرده است، پیامک کسر شده از حساب خودش را به من نشان داد. من هم به وی اعتماد کردم و دستگاه‌ها را تحویل دادم ولی پس از گذشت چند ساعت با بررسی حساب بانکی متوجه شدم وجهی به حسابم واریز نشده است و فرد خریدار کلاهبردار می‌باشد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارآگاهان در تحقیقات میدانی توانستند تصویری از متهم را به دست بیاورند، گفت: دستگیری متهم در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت ولی توفیقی برای شناسایی مخفیگاه وی حاصل نشد.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به دستور انتشار بدون پوشش تصویر کلاهبردار از سوی بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۵ تهران، از شهروندان خواست: در صورت شناسایی هویت و مخفیگاه متهم با شماره به شماره تلفن ۲۱۸۶۹۰۱۲-۰۲۱ کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در جریان قرار دهند.

۲۳۵۲۳۵
کد خبر 1332677

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =