میزان نوشت: فرماندار کارون گفت: تقریباً از دور روز قبل، نیروهای امدادی به کمک شرکت‌های فولاد، نیشکر هفت تپه، ملی حفاری، توسعه نیشکر، اداره نوسازی مدارس و سازمان آب و برق خوزستان در حال تخلیه آب از معابر و خانه‌ها هستند.

معصومه خنفری با اشاره به آخرین وضعیت شهرستان کارون پس از بارندگی‌های اخیر گفت: با توجه به اینکه واحدهای مسکونی و معابر شهرستان دچار آب‌گرفتگی شده بودند، تصمیم بر اسکان اضطراری ساکنان گرفته شد.

فرماندار کارون افزود: با توجه به اینکه خانوارها در اردوگاه اسکان اضطراری باقی نماندند، هم اکنون به این ۳۲۰ خانوار در منازل‌شان امداد رسانی می‌شود.
وی ادامه داد: در راستای امدادرسانی به خانوارهایی که خانه های‌شان دچار آب‌گرفتگی شده است، پتو و موکت داده شد.
خنفری اضافه کرد: تقریبا دور روز است که نیروهای امدادی به کمک شرکت‌های فولاد، نیشکر هفت تپه، ملی حفاری، توسعه نیشکر، اداره نوسازی مدارس و سازمان آب و برق خوزستان در حال تخلیه آب از معابر و خانه‌ها هستند.

فرماندار کارون عنوان کرد: خوشبختانه در پی بارندگی‌های اخیر، خسارت جانی نداشتیم. پس از تخلیه آب از معابر، خسارات مالی برآورد می‌شود. دوشنبه شب و هنگام بارندگی برای جلوگیری از بروز خطر، برق را قطع کردیم.

وی اضافه کرد: شهرستان کارون در گذشته نیزار بوده است و جاده دو طرف این شهرستان، سطح‌شان بالاتر قرار گرفته است، مخصوصا جاده ساحلی که غیر کارشناسی احداث شده و سدی در برابر خروج آب‌های سطحی شده است. قبلا آب‌های سطحی به سمت رودخانه می‌رفت و با بارش‌های شدید، مشکل آب‌گرفتگی نداشتیم. 
23231
کد خبر 1332773

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =