۰ نفر
۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰
بونی از پرسپولیس چقدر می خواهد؟

خبر ورزشی نوشت: در حالی که گفته می‌شود ویلفرد بونی ۵,۵ میلیون یورو ارزش دارد، این بازیکن خواهان حقوق ماهیانه ۲۱۰ هزار یورو از باشگاه ایرانی شده است.

بعد از جدایی جونیور براندائو باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود را با گزینه‌های مختلف آغاز کرد و حتی در روزهای گذشته شایعه توافق با یکی، دو مهاجم برزیلی به گوش رسید.

در فضای مجازی خبری منتشر شد که باشگاه پرسپولیس با ویلفرد بونی مهاجم اسبق منچسترسیتی، سوانزی و تیم ملی ساحل عاج به توافق رسیده و این بازیکن به زودی به تهران می‌آید.

بعد از منتشر شدن خبر توافق پرسپولیس و بونی گمانه‌زنی‌ها در مورد قیمت این بازیکن آغاز شد. نکته عجیب درخصوص این شایعه‌ها این بود که بعضی‌ها اعلام کردند قیمت این بازیکن ۵.۵ میلیون یورو است؛ که با توجه به اوضاع مالی پرسپولیس این باشگاه اصلاً توانایی پرداخت چنین پولی را ندارد.

آن‌طور که مطلع شدیم این بازیکن آخرین بار طی صحبتی که با واسطه باشگاه پرسپولیس داشته اعلام کرده برای آمدن به ایران و عقد قرارداد با پرسپولیس برای هر ماه ۲۱۰ هزار یورو می‌خواهد. این یعنی باشگاه پرسپولیس برای عقد قرارداد در یک فصل به این بازیکن باید چیزی حدود ۲ میلیون یورو پرداخت کند که باز هم مبلغ سنگینی به‌حساب می‌آید. از همین‌رو امکان توافق با این بازیکن کم می‌شود مگر اینکه منابع مالی لازم برای خرید چنین بازیکن سرشناسی طی روزهای آینده تأمین شود.

255 41

کد خبر 1333083

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =