فلور نظری: به سینمای امروز امیدی ندارم

میزان نوشت: بازیگر سریال «مسافری از هند» گفت: بعد از مدت‌ها غیبت در فیلم سینمایی «صداهای خاموش» به کارگردانی سهی‌بانو ذوالقدر به ایفای نقش پرداخته‌ام که قرار است در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران شود. 

فلور نظری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: به تازگی پخش سریال تلویزیونی «حکایت‌های کمال» به کارگردانی «قدرت‌الله صلح میرزایی» را پشت سر گذاشته‌ام که خوشبختانه با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبه‌رو شده است. در حال حاضر چندین پیشنهاد سریال تلویزیونی دارم که در حال بررسی است.
وی پیرامون حضورش در سینما گفت: بعد از مدت‌ها غیبت در فیلم سینمایی «صداهای خاموش» به کارگردانی سهی‌بانو ذوالقدر به ایفای نقش پرداختم که قرار است در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران شود.  
بازیگر سریال "حکایت‌های کمال" درباره کم کاری امروز خود نسبت به دهه هشتاد افزود: بالاخره من آدم کم سابقه‌ای نیستم و با وضعیت موجود ترجیح می‌دهم کمی از جو حاضر بر بازیگری فاصله بگیرم تا سابقه‌ام نزد مردم خراب نشود. پیشنهادات زیاد است، اما هم اکنون ترجیح می‌دهم وقت خودم را برای آثار بی کیفیت هدر ندهم.
بازیگر سریال «مسافری از هند» درباره غیبت طولانی مدت خود در سینما اضافه کرد: در سال ۹۷ هیچ کار سینمایی به من پیشنهاد نشد، متاسفانه انگار سینمای امروز ارث پدری چند نفر محدود شده است که از هر فیلم به فیلم دیگر می‌روند و اگر حساب کنیم کمتر از ده نفر بازیگر در این سینما حضور دارند. بعد از ۲۳ سال کار هیچ پیشنهاد جدی از سینما نداشتم تا نوبت به «صداهای خاموش» رسید، البته این کم‌کاری برایم مهم نیست، زیرا هیچ امیدی به سینمای امروز ندارم.
۲۵۸۲۵۸
کد خبر 1333219

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =