احتمال تمدید قرارداد ابراهیمی با باشگاه بلژیکی

خبرورزشی نوشت: اوپن هم خواهان آن شده تا امید ابراهیمی حداقل تا پایان فصل قراردادش را تمدید کند و بماند. این بازیکن هم تا حدودی پیشنهاد را پذیرفته و به توافقات اولیه دست یافته‌اند.

امید ابراهیمی هافبک دفاعی تیم ملی امسال با توجه به اینکه الاهلی قطر خیلی زود نام او را از لیستش خارج کرد، نتوانست در لیگ ستارگان این کشور تیمی پیدا کند و به همین خاطر راهی اوپن بلژیک شد. این باشگاه متعلق به مجموعه مجهز اسپایر در قطر است و آن‌ها امید را به این باشگاه بردند. قرارداد ابراهیمی با اوپن شش ماهه است و به زودی این قرارداد به پایان می‌رسد. پیش از آنکه قرارداد تمام شود، یکی دو باشگاه قطری خواهان جذب امید ابراهیمی شده‌اند و به این بازیکن پیشنهاد داده‌اند. اوپن هم خواهان آن شده تا امید حداقل تا پایان فصل قراردادش را تمدید کند و بماند. این بازیکن هم تا حدودی پیشنهاد را پذیرفته و به توافقات اولیه دست یافته‌اند. با این حال قرار شده طرفین در نیم‌فصل در این باره به گفت‌وگوی جدی بنشینند و تصمیم نهایی را بگیرند. ابراهیمی دوست دارد در اروپا بماند. به هر حال او می‌تواند با درخشش در بلژیک شانس بیشتری برای حضور در دیگر لیگ‌های اروپایی به دست بیاورد.

وضعیت سعید عزت‌اللهی هم در این تیم همچنان مبهم است. او از لیگ برتر ایران پیشنهاد دارد ولی هنوز تصمیم نگرفته برگردد یا بماند. استقلال از قبل به او پیشنهاد داده بود ولی به نظر می‌رسد آبی‌ها دیگر این بازیکن را نخواهند. خبر می‌رسد دو باشگاه شهرستانی به عزت‌اللهی پیشنهاد داده‌اند با آن‌ها قرارداد ببندد. گویا یکی از این باشگاه‌ها حاضر است رقم درشتی هم برای جذب سعید پرداخت کند. وقتی دیروز از این بازیکن پرسیدیم آیا قرار است به لیگ برتر بازگردد و از اوپن جدا شود؟ گفت: «هنوز هیچ چیز معلوم نیست. توکل به خدا.» عزت‌اللهی و جهانبخش دو لژیونری هستند که امسال در اروپا شرایط سختی را تجربه کردند. علیرضا هم در لیگ برتر انگلیس یک سکونشین یا نیمکت‌نشین محض بوده است. این دو از دوستان نزدیک یکدیگر هم به حساب می‌آیند و با هم مشورت می‌کنند.

256 251

کد خبر 1333412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =