فاطمه گودرزی: انگشتم خیلی اتفاقی آسیب دید و نیاز به جراحی پیدا کردم

میزان نوشت: فاطمه گودرزی گفت: فکر می‌کنم سینما طی سالهای گذشته کمی دسته بندی شده و دوستان با رفقای خود کار می‌کنند.

فاطمه گودرزی درباره آسیب دیدگی دست خود و عمل جراحی که انجام داده است، افزود: برخی از رسانه‌ها اعلام کردند که جراحت دستم سر صحنه فیلمبرداری سریال «ایل دا» رخ داده است، در صورتی که اینطور نبوده و حادثه بوجود آمده به هیچ وجه ربطی به این سریال ندارد. 

وی در همین راستا ادامه داد: تاندون انگشتم بسیار اتفاقی و خارج از محدوده پروژه «ایل دا» آسیب دید، به همین دلیل نیاز به عمل جراحی پیدا کردم، در حال حاضر داخل دستم پین کار گذاشته‌اند که باید چند هفته‌ای با آن کنار بیایم تا بعد از بهبود کامل برداشته شود. خوشبختانه اتفاق نگران کننده‌ای نبود، اما از مردم سپاسگزارم که طی این روزها به من لطف داشته و جویای حال من شدند.

وی درباره کمرنگ شدن حضورش در سینما ادامه داد: سینما و حضور در سینما نیازمند پیشنهادات خوب است، وقتی نقشی خوب به من پیشنهاد شود آن را می پذیرم اما حاضر نیستم در هر کاری و هر نقشی حضور داشته باشم، دوست ندارم در سینما هر جور نقشی را بازی کنم. فعلاً در عرصه سینما صبر می‌کنم تا نقشی خاص و جالب پیشنهاد شود. 

گودرزی با اشاره به انحصاری شدن سینما خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم سینما طی سالهای گذشته کمی دسته بندی شده و دوستان با رفقای خود کار می‌کنند، این دوستان دایره‌ای را تشکیل داده‌اند که هر فردی داخل آن باشد می تواند در سینما نقش داشته باشد، آنطور که مشخص است اینکه من در این دایره نیستم. 

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1334174

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۰۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۲
    2 1
    خدا بخیر کرد ، مراقب خودتون باشید. خوشبختانه ایشون همسرش داروساز هستش و میتونه این مسکن براشون تجویز کنن