جزئیات جلسه جامعه روحانیت مبارز با اصولگرایان/ حدادعادل درباره فهرست نهایی کاندیداهای ائتلاف در تهران چه گفت؟

ایسنا نوشت: عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز از تلاش این تشکل سیاسی اصولگرا برای ارائه فهرست واحد از سوی این جریان در انتخابات و ارائه گزارش حدادعادل در زمینه چگونگی روند ائتلاف در نشست مشترک احزاب همسو با جامعه روحانیت خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین موسی‌پور عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به برگزاری دهمین نشست تشکل‌های اصولگرا با جامعه روحانیت مبارز در روز ۵ دی ماه گفت: غلامعلی حدادعادل دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در این جلسه گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته در استان‌ها و نیز فرآیند دستیابی به فهرست نهایی کاندیداهای ائتلاف در تهران ارائه می‌کند.

وی با بیان اینکه جامعه روحانیت تمام تلاش خود برای ارائه فهرستی واحد از سوی اصولگرایان انجام می‌دهد، گفت: ما تلاش می‌کنیم اصولگرایان در عرصه گفتمانی ناظر بر مشکلات و دغدغه‌های حقیقی جامعه به اجماع برسند. البته خوشبختانه همه نیروهای انقلابی بر درک ضرورت های راهبردی کشور تاکید دارند و انتظار داریم این درک و بصیرت در تمام مسائل پیش روی تعیین‌کننده تصمیمات باشد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی ابتکاری موفق بوده، اظهار کرد: ما به دنبال ایفای نقش هدایت‌گر در جریان ارزشی هستیم و در جلسات انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، نقش داوری داریم.

۲۱۷۲۱۷

کد خبر 1334783

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =