باربری معتبر برای بسته بندی و حمل اثاثیه منزل

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل از کارهایی است که شاید برخی از افراد آن را سخت و دشوار بدانند. برای بسته بندی و حمل اثاثیه منزل باید نکاتی را رعایت نمایید تا دچار مشکل نشوید. برخی از افراد به خصوص کسانی که برای اولین بار اسباب کشی می کنند تجربه کافی نداشته و ممکن است دچار مشکلاتی شوند. برای بسته بندی اثاثیه منزل به بهترین شکل و حمل آن به مقصد می توانید از یک شرکت معتبر باربری کمک بگیرید تا کارهای بسته بندی و حمل اثاثیه منزل شما را در کوتاهترین زمان و به شیوه ای اصولی انجام دهند.

بسته بندی اثاثیه منزل

اولین کار در اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. اگر بسته بندی اثاثیه به شیوه ای درست انجام گیرد در زمان اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل هیچ مشکلی پیش نیامده و اثاثیه شما بدون صدمه و آسیب دیدگی به مقصد خواهند رسید. اگر تخصص لازم در زمینه بسته بندی وسایل منزل را ندارید، می توانید با یک شرکت باربری مطمئن تماس بگیرید تا آنها تیم حرفه ای خود را به منزل شما بفرستند و لوازم و اثاثیه شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی نمایند. برای بسته بندی لوازم منزل به وسایلی مانند کارتن های سه لایه و پنج لایه، سلفون، فوم و چسب احتیاج خواهید داشت. شرکت های بسته بندی و حمل اثاثیه منزل این وسایل را تهیه کرده و برای شما ارسال می کنند اما اگر می خواهید خودتان وسایل را بسته بندی نمایید از قبل آنها را تهیه کنید. روزنامه باطله، طناب و ماژیک نیز از لوازم ضروری برای بسته بندی وسایل منزل می باشند.

حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل به طور معمول توسط شرکت های باربری انجام می شود. اگر یک شرکت معتبر باربری کار حمل وسایل منزل شما را انجام دهد، اسباب کشی شما بسیار آسان و بدون مشکل پیش می رود. قیمت حمل اثاثیه منزل یکی از موارد مهم در هنگام جابجایی اثاثیه منزل می باشد. ممکن است شرکت حمل اثاثیه در هنگام تماس و صحبت با شما یک نرخ را اعلام نماید و بعد از پایان کار قیمت بالاتری را برای شما حساب نماید که این حتما برای شما خوشایند نمی باشد. شرکت های معتبر حمل اثاثیه قیمت جابجایی و حمل اثاثیه را به طور دقیق به شما اعلام کرده و همان مبلغ را از شما دریافت می نمایند. نرخ کامیون و کارگر برای اسباب کشی بستگی به مسافت و تعداد طبقات و نیز سنگینی وسایل دارد که از طرف شرکت به شما اعلام می شود.

بسته بندی صحیح قبل از حمل اثاثیه منزل

هیچ وقت وسایل کثیف را بسته بندی ننمایید. وسایل منزل را اول بشویید و سپس آن را بسته بندی نمایید. یکی از مهمترین کارها که باید قبل از اسباب کشی انجام بگیرد، شستن فرش ها می باشد. اگر فرش شما نیازی به شستشو نداشت، پارچه ای را بین ریشه های فرش گذاشته و سپس فرش را جمع کنید. این کار کمک می کند تا حین اسباب کشی ریشه های فرش کثیف نشود. می توانید لوازم کوچکتر را در یک کارتن بزرگ قرار دهید و با ماژیک روی آن محتویات کارتن را یادداشت نمایید. نوشتن محتویات کارتن روی آن باعث می شود در حمل وسایل شکستنی احتیاط شود و بعد از اثاث کشی نیز راحت وسایل را پیدا کرده و در جای خود بچینید. وسایل بزرگتر و سنگین را جداگانه بسته بندی نمایید تا از آسیب دیدگی وسایل جلوگیری شود. اثاثیه هم اندازه را با هم بسته بندی نمایید زیرا بسته بندی اثاثیه با اندازه های مختلف درست نبوده و باعث صدمه دیدن لوازم می شود. سعی کنید کارتن ها را پر کنید تا هنگام قرار گرفتن در کامیون له نشوند و وسایل آنها آسیب نبیند. دور وسایل شکستنی را با ضربه گیر و روزنامه باطله بسته بندی کرده و داخل کارتن قرار دهید و حتما روی آن بنویسید شکستنی است.

معرفی شرکت باربری همسفر بار تهران

باربری همسفر بار تهران از جمله شرکت های می باشد که در حوزه حمل بار و اثاثیه منزل در تهران و هم کرج فعالیت می کنه این شرکت با سالها تجربه در جابجایی انواع اثاثیه منزل  و ادرات و امکان تجاری بی تردید جزو برترین و بهترین شرکت های باربری و اتوبار در تهران می باشد . قیمت مقرون به صرفه و اسباب کشی ایمن از جمله ویژه گی های این شرکت خوب می باشد. شماره تلفن های این شرکت را در زیر قرار میدهم تا درصورتی که نیاز به یک شرکت باربری داشتید با این شرکت تماس حاصل فرمایید و از قیمت اسباب کشی و نحوه اسباب کشی توسط تیم مجرب این شرکت باخبر بشید و در صورت توافق با این شرکت اسباب کشی منزل خود را انجام دهید.

تماس با اتوباروباربری همسفربار

خط ویژه 44442927

غرب تهران 44303414

شمال تهران 22622443

مرکزتهران 88094238

شرق تهران 26741165

جنوب تهران 66550852

مدیریت رضایی 09125902656

2121

کد خبر 1335003

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =