نخستین جشنواره فیلمنامه نویسی تبریز به ایستگاه پایانی رسید

دبیر نخستین جشنواره فیلمنامه نویسی تبریز از برگزاری اختتامیه این رویداد در روزهای ۱۱ و ۱۲ دی ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره فیلمنامه‌نویسی تبریز، وحید فولادوند در خصوص آیین اختتام نخستین جشنواره فیلمنامه نویسی تبریز اظهار کرد: این رویداد در روزهای ۱۱ و ۱۲ دی ماه سال جاری ساعت ۱۸ در سالن استاد صیامی سینما ناجی با حضور اهالی  فرهیخته استان و معرفی نفرات برتر به کار پایان می دهد.
وی با اشاره به تعداد آثار دریافت شده در این جشنواره توضیح داد: جمعا ۹۷ اثر توسط دبیرخانه نخستین جشنواره فیلمنامه نویسی تبریز دریافت شده که از بین آن ها ۷۰ اثر در بخش آزاد، ۸ اثر در بخش اقتباسی، ۱۸ اثر در بخش ویژه و یک اثر در بخش جنبی است.
به گفته فولادوند، آقایان اکبر شریعت، فرهود بحری کرمی و خانم مریم امینی داوری آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره را بر عهده داشتند.
وی از برگزاری کارگاه فیلمنامه نویسی در حاشیه این جشنواره خبر داد و گفت: روز ۱۱ دی ماه کارگاه آموزشی با عنوان اقتباس ادبی در سینما با تدریس حسین پورستار و عبدالمجید نجفی برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است نخستین دوره جشنواره فیلم نامه نویسی تبریز در راستای تحقق فعالیت های فرهنگی و هنری و به منظور ارتقای سطح هنری با هدف ایجاد جیان سازی برای تولید و نیز توسعه و ترویج فیلم نامه نویسی به عنوان رشته پایه در امر فیلم سازی و زیر ساخت تولید فیلم برگزار می شود.
گفتنی است آیین اختتام نخستین جشنواره فیلمنامه نویسی تبریز روز ۱۲ دی ماه سال جاری ساعت ۱۸ در سالن استاد صیامی سینما ناجی برگزار خواهد شد.

46

کد خبر 1335607

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =