۰ نفر
۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
پشت پرده سکوت بازیکنان پرسپولیس

خبر ورزشی نوشت: کالدرون در ماجرای بیرانوند ثابت کرد با هیچ بازیکنی شوخی ندارد و حتی اگر کسی ستاره تیم ملی هم باشد باز هم ممکن است روی نام‌شان خط قرمز بکشد.

مصاحبه علیرضا بیرانوند مبنی بر اینکه حاضر است ۸۰ هزار یورو به باشگاه قرض بدهد تا مدیران باشگاه بتوانند بخشی از طلب گابریل کالدرون را پرداخت کنند کافی بود تا زمینه‌ساز بیرون ماندنش از لیست تمرین و بازی با نساجی شود. پرسپولیسی‌ها می‌گویند این جمله بیرانوند به حدی باعث عصبانیت کالدرون شد که عذر بیرانوند را تا پایان نیم‌فصل خواست هر چند به او گفتند بیرانوند منظوری نداشته و می‌خواست حسن نیت خود و وفاداری اش نسبت به کادر فنی جدید را نشان بدهد، اما کالدرون این‌طور برداشت کرده که بازیکن تیمش قصد داشته او را مورد تمسخر قرار بدهد.
حالا چند روزی است سایر بازیکنان پرسپولیس یا اصلاً مصاحبه نمی‌کنند یا با احتیاط زیاد حرف می‌زنند. به معنای بهتر، آن‌ها هم می‌ترسند که مصاحبه‌ای انجام بدهند، حرفی بزنند یا جمله‌ای به زبان بیاورند که باب میل سرمربی آرژانتینی تیم نباشد و آن وقت است که از لیست تمرین و بازی‌ها کنار گذاشته می‌شوند.
کالدرون در ماجرای بیرانوند ثابت کرد با هیچ بازیکنی شوخی ندارد و حتی اگر کسی ستاره تیم ملی هم باشد باز هم ممکن است روی نام‌شان خط قرمز بکشد.

255 43

کد خبر 1335676

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
  0 0
  مردان بزرگ فقط قادر به انجام کارهای بزرگ هستند.
 • NL ۱۴:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۶
  0 0
  قربان مرام مربی با تربیت ! آرژانتینی هستم .