رئیس جدید فدراسیون قبل از پایان سال معرفی می‌شود/ بهاروند جانشین تاج شد

خبرورزشی نوشت: با تصمیم مشترک وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال، مقرر شد انتخابات این فدراسیون پیش از موعد و تا پایان سال جاری برگزار شود.

با استعفای مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال امروز اعضای هیئت رئیسه تشکیل جلسه دادند تا ضمن بررسی این موضوع درباره تعیین جانشین تاج صحبت کنند. این اعضا پس از تشکیل جلسه در این محل، به وزارت ورزش رفتند تا با وزیر ورزش و جوانان نیز جلسه‌ای داشته باشند.
با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال پس از استعفای کفاشیان، نایب رئیس اول ندارد، حیدر بهاروند نایب رئیس دوم، به عنوان جانشین تاج امور فدراسیون را پیش خواهد برد.
پیگیری‌ها خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد که برگزاری انتخابات پیش از موعد در دستور کار وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال قرار گرفته است. طبق برنامه اردیبهشت ماه سال ۹۹ باید انتخابات فدراسیون انجام شود، اما با توجه به شرایط خاص فوتبال و برای اینکه کارها روی زمین نماند، تصمیم گرفته شد بلافاصله پس از حضور بهاروند در رأس فدراسیون فوتبال، مقدمات برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال فراهم شود. بر این اساس مقرر شد که بهاروند هفته آینده مقدمات برگزاری مجمع را فراهم کند تا ظرف مدت ۴۵ روز شاهد برگزاری انتخابات باشیم.
با این شرایط و در صورتی که همین روند طی شود تا پیش از پایان سال ۹۸ انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار خواهد شد.

256 43

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1336883

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =