۱۵ نفر
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
امشب یارانه معیشتی واریز می شود

طبق اعلام قبلی یارانه معیشتی ۶۰ میلیون نفر از ایرانیان امشب ۱۰ دی ماه به حساب سرپرستان خانوارها واریز می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، دومین مرحله از واریز یارانه معیشتی ۶۰ میلیون نفر امشب ساعت ۲۴ به حساب سرپرستان خانوارها واریز می‌شود. 

با اصلاح قیمت بنزین و افزایش نرخ آن از هزار به ۱۵۰۰ تومان سهمیه‌ای و ۳۰۰۰ تومان آزاد، منابعی ایجاد می‌شود که طبق اعلام دولت هر ماه در قالب کمک حمایتی به حساب خانوارهای مشمول واریز می‌شود.

برپایه اعلام سازمان برنامه و بودجه کشور مبلغ حمایت معیشتی مرحله دوم که واریز خواهد شد بیش از ۲ هزار و ۵۳۲ میلیارد تومان است. همچنین یارانه نقدی ۴۵هزار و۵۰۰تومانی هم مطابق ماه قبل بیستم دی ماه واریز خواهد شد.

در این یارانه برای خانوارهای تک نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان پرداختی انجام خواهد شد.

در این مرحله از پرداخت یارانه حمایت معیشتی، تعداد  ۴۱۹ هزار و ۳۰۴ خانوار جدید به لیست یارانه بگیران اضافه می شود.

افرادی که بخاطر دریافت نکردن یارانه نقدی، یارانه معیشتی به آنها تعلق نگرفته از امروز می‌توانند برای دریافت این یارانه ثبت‌نام کنند. این افراد از امروز می‌توانند با مراجعه به سامانه hemayat.mcls.gov.ir برای دریافت این یارانه ثبت‌نام کنند. فرآیند ثبت‌نام آن دسته از افراد جامانده‌ای که یارانه نقدی دریافت می‌کردند، اما یارانه معیشتی دریافت نکردند نیز بزودی آغاز خواهد شد.

۲۲۳۲۲۹

کد خبر 1337130

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =