ادامه تحصیل بدون کنکور «استعدادهای درخشان» در دانشگاه آزاد فراهم شد

مهر نوشت: رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد گفت: اعضای استعداد درخشان باشگاه می توانند با تایید شورای هدایت استعدادهای درخشان بدون کنکور در دانشگاه ادامه تحصیل دهند.

 بابک نگاهداری  درباره جزئیات تسهیلات مرتبط با اختراعات اعضای باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان، اظهار کرد: ارتباط اعضاء با کانون پتنت ایران و سازمان پژوهش­های علمی و صنعتی ایران برای ثبت رسمی اختراعات و معرفی مخترعان با اختراع دارای تاییدیه علمی به مراجع مرتبط و مراکز رشد و پارک­های علم و فناوری برای تجاری­ سازی از جمله تسهیلات ویژه مخترعان در آیین نامه جدید باشگاه به شمار می رود.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد همچنین از پرداخت هزینه های ثبت اختراع دارای تاییدیه علمی مطابق با آخرین شیوه نامه دانشگاه خبر داد.

نگاهداری در ادامه به تسهیلات ویژه اعضای استعدادهای درخشان مندرج در آیین نامه نیز اشاره کرد و گفت: این امکان برای اعضای استعداد درخشان به وجود آمده است که با تصویب شورای هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه طبق مقررات مربوط در رشته تحصیلی مرتبط ادامه تحصیل دهند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه اعضای استعداد درخشانی که عضو نیستند باید برای استفاده از این تسهیلات به عضویت باشگاه در آیند، خاطرنشان کرد: تسهیل برای فعالیت در مراکز تحقیقاتی، اخذ طرح های پژوهشی و یا کارآفرینی خارج از باشگاه در چهارچوب تفاهم نامه های منعقد شده باشگاه از دیگر تسهیلات ایجاد شده برای این افراد به شمار می رود.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد حمایت از محصولات فناورانه در راستای معرفی و عرضه به بازار را از دیگر تسهیلات ویژه اعضای استعدادهای درخشان عنوان کرد.

۲۳۵۲۳۱
کد خبر 1337795

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =