دلار با چه قیمتی سال ۲۰۲۰ را آغاز کرد؟

صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، دوازدهم دی‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۲هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

به گزارش خبرآنلاین.به این ترتیب دلار هفته را در سقف کانال دوازده هزار تومان به پایان برد تا ثبات قیمت ها پس از آغاز نوسان رخ داده،از پی سهمیه بندی بنزین ،یک هفته ای شود.قیمت ها هر چند در بازار آزاد کمی بالاتر است اما عدم عبور دلار از سقف قیمتی ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان برای فعالان اتفاق مهمی تلقی می‌شود.بسیاری معتقدند در یک هفته اخیر نیز دلالان تلاش فراوانی برای تغییر کانال را به کار بستند اما این مهم در اولین روزهای سال جدید میلادی نیز محقق نشد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴هزار و ۲۵۰ تومان اعلام شده است که نسبت به هفته گذشته تغییری نکرده است؛ همچنین قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ و ۱۵۰ هزار تومان است.

گفتنی است؛ ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

۲۲۳۲۲۳

۲۲۳۲۳۱

کد خبر 1337844

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =