لغو آزمون‌های دانشگاه آزاد در برخی استان‌ها برای تشییع سردار سلیمانی

مهر نوشت: مدیر کل روابط عمومی دانشگاه آزاد گفت: به منظور تسهیل در حضور دانشجویان و اساتید در مراسم تشییع سردار سلیمانی امتحانات در برخی استان ها لغو شد.

رضا همدانچی از لغو امتحانات دانشجویان دانشگاه آزاد در برخی استان ها در پی شهادت سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی خبر داد و گفت: رئیس دانشگاه آزاد به منظور تسهیل برای حضور دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد در مراسم عزاداری و تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی بخشنامه ای در راستای لغو امتحانات در چند استان صادر کرده است.

مدیر کل روابط عمومی دانشگاه آزاد افزود: براساس این بخشنامه در روز یکشنبه ۱۵ دی ماه امتحان واحدهای دانشگاه آزاد در استان خراسان رضوی، خراسان شمالی و جنوبی، روز دوشنبه ۱۶ دی ماه امتحانات استان تهران، استان قم، استان البرز، استان مازندران و مرکزی و همچنین روز سه شنبه ۱۷ دی ماه امتحانات دانشجویان در استان های کرمان، یزد سیستان و بلوچستان و هرمزگان لغو می شود.

وی ادامه داد: امتحانات لغو شده به روز پس از آخرین امتحان با نظر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان منتقل می شود.

همدانچی با اشاره به اینکه برگزاری امتحانات در استان هایی که اعلام نشده، به قوت خود باقی است، افزود: البته سایر استان ها می توانند با پیشنهاد شورای فرهنگی استان امتحانات خود را جا به جا و به روز دیگری موکول کنند.

۲۳۵۲۳۱
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1338544

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =