هشدار دو مقام بلندپایه سپاه به آمریکا: انتقام خون به ناحق ریخته سردار سلیمانی را می‌گیریم /برای انتقام بزرگ لحظه‌شماری می‌کنیم

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پیامی با تبریک و تسلیت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، تاکید کرد: نیروی دریایی سپاه برای انتقام بزرگ از جانیان و عاملان و حامیان این جنایت و اعمال خشم انقلابی جهان اسلام علیه جریان صهیونیستی و آمریکایی، آماده و لحظه شماری می کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از سپاه نیوز، در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه به دست جنایتکاران آمریکایی، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه طی پیامی این مصیبت را تسلیت گفت.

در پیام فرمانده نیروی دریایی سپاه آمده است:

روح بلند و مطهر سیدالشهدای جبهه مقاومت، سردار حاج قاسم سلیمانی از بزرگ ترین مردان مجاهد معاصر و الگوی مجسم و مسلم شرف و انسانیت، نمونه عینی و کامل انسان تربیت شده اسلام و مکتب امام خمینی(ره) و یکی از نمادهای راستین دفاع از امت اسلامی و مظلومان عالم، اسوه و نماد عینی مبارزه با تروریسم، به دست شقی ترین آحاد بشر، به جمع آسمانیان و خیل شهیدان تاریخ پیوست.

از دشمنانی که متأثر از منجلاب حیوانی فکر و اندیشه و رفتار خود محکوم به فساد و توحش و جنایت هستند و به چیزی غیر از این نمی توانند بیاندیشند و عمل کنند، درک این معنای آسمانی که شهادت و کشته شدن برای انسان مجاهد در راه خدا یک آرزوی همیشگی است که تا رسیدن به آن قرار و آرام ندارد، محال و غیر ممکن خواهد بود؛ شقی ترین دشمنان خدا که در جنایتی دیگر دستشان به خون پاک و مطهر سردار سلیمانی نیز آلوده شد ،هیچ گاه پی به این حقیقت نخواهند برد که در موضع شهادت، مفهوم "فزت و رب الکعبه" و "احلی من العسل" چیست.

دشمن خیال کرده است با حذف فیزیکی حاج قاسم سلیمانی خواهد توانست جریان پرشور انقلابی را که با قدرت و اقتدار در سرتا سر منطقه شکل گرفته و ریشه دوانده است را نیز حذف می کند، غافل از این که جریان مقاومت و مبارزه با ظلم و استکبار جهانی در دل ملت های منطقه چنان جایگاه پیدا کرده و قلب های مردمان آزاده را  به تسخیر خود درآورده است که این جریان با حذف فیزیکی مجاهدانش، حذف شدنی نیست.

شهادت هر مجاهد این جبهه به منزله جوشش خون تازه ای در رگ های این پیکره عظیم خواهد بود و بی تردید همین جریان بر اساس وعده تخلف ناپذیر خداوند متعال، دودمان استکبار را به باد خواهد داد و ریشه ظلم و جنایت و غصب و اشغالگری را در منطقه از بیخ و بن خواهد کند.

حاج قاسم سلیمانی عزیز، در جنایتی که از سوی پلیدترین آحاد بشر رقم خورد، به آرزوی دیرینه خود که سال ها انتظار آن را می کشید، دست پیدا کرد و همچون مولی و مقتدای خویش شهد شیرین شهادت را چشید و مزد سال ها مجاهدت مخلصانه خود را دریافت کرد و به عهد و پیمانی که با خدای خویش بسته بود تا آخرین لحظات عمر پایدار ماند.

اینجانب که سال ها توفیق مجالست و مؤانست و همراهی و همسنگری با این مجاهد بزرگ اسلام را داشتم، ضایعه و ثلمه فقدان آن عزیز را از طرف خود و به نیابت از همرزمانم در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم( ارواحناله الفدا) و نایب برحق ایشان مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا (مدظله العالی)تسلیت و تعزیت عرض می کنم.

ضمن اعلام آمادگی همه جانبه رزمندگان نیروی دریایی سپاه برای اجرای منویات مقام معظم رهبری  در هماهنگی و همدلی با همه ملت داغدار ایران اسلامی که در غم از دست دادن یکی از بهترین فرزندان و مجاهدان و قهرمانانش خشمگین و اندوهگین و در عین حال سوگوار است و در هماهنگی با همه قوا و ظرفیت های جبهه مقاومت اسلامی، نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نیز برای تداوم و استمرار آرمان ها و اهدافی که حاج قاسم، جان خود را در این راه تقدیم کرد و برای انتقام بزرگ از جانیان و عاملان و حامیان این جنایت و اعمال خشم انقلابی جهان اسلام علیه جریان صهیونیستی و آمریکایی، آماده و لحظه شماری می کند و برای اجرای منویات و تدابیر مقام معظم رهبری گوش به فرمان است.

دشمن، ما را از مرگ و شهادت نترساند که شهادت برای ما یک آرزوی بزرگ است و تا آخرین نفر و آخرین قطره خون اجازه استیلای ظلم و استکبار نخواهیم داد.

در پایان  بار دیگر مراتب تبریک و تسلیت خود را به مناسبت شهادت سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار ابومهدی المهندس معاون بسیج مردمی عراق و جمعی از همرزمانشان به ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) و ملت شهید پرور و قهرمان ایران و  جهان اسلام، جبهه مقاومت اسلامی و آزادی خواهان جهان به ویژه خانواده معزز ایشان اعلام می نمایم.

دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری
فرمانده نیروی دریایی سپاه

حاجی صادقی: انتقام خون به ناحق ریخته «حاج قاسم» را از سفاکان پلید می‌گیریم

حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی نیز در پیامی محضر فرمانده کل قوا، بر تداوم راه روشن و درخشان آن شهید والامقام و گرفتن انتقام خون به ناحق ریخته حاج قاسم از سفاکان پلید تاکید کرد.

متن پیام به این شرح است:

محضر ولی امر مسلمین جهان و فرماندهی معظم کل قوا

حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)

سلام علیکم بما صبرتم فنعم عقبی الدار

بار دیگر دست جنایتکار شیطان بزرگ آمریکا، سرباز جان برکفی را به شهادت رساند و به ظاهر امت اسلامی را نسبت به خدمات ارزنده مجاهدی نستوه محروم و آزادگان جهان به ویژه جبهه مقاومت را داغدار نمود.اما دشمن کوردل غافل از آن است که شهادت، هنر مردان خدا، بیدار کننده ملت‌ها و تقویت کننده درخت تنومند جبهه مقاومت و انقلاب اسلامی است.

جهان اسلام اگرچه سربازی مخلص، سرداری حماسه آفرین، مجاهدی خستگی‌ناپذیر، دلاور مرد میدان های ایثار و شهادت را از دست داد، اما برای شخصیتی چون سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی (ره) که بیش از چهار دهه همه هستی خود را بر کف نهاد و با جانبازی مداوم و تصرف دل ها، فرماندهی جبهه‌های گوناگون از جمله جبهه مقاومت را برعهده گرفت و صدها سلیمانی را تربیت و تقدیم انقلاب نمود، جز شهادت نمی توانست پاداش دیگری تصور کرد.

آری سردار سرافراز سپاه اسلام و سرباز صادق و وفادار ولایت به آرزوی دیرینه ای که بارها و بارها ابراز نمود، نائل آمد و به همرزمان شهیدش پیوست و این پاداش مجاهدان الهی است که خداوند وعده داده است.

اینجانب عروج عارفانه خورشید درخشان جبهه مقاومت، مالک اشتر و سردار شجاع و پر افتخار ولایت و همراهان شهیدش به ویژه ابوالمهدی مهندس را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا لتراب مقدمه الفدا) و حضرت مستطاب عالی، جبهه مقاومت، امت شهیدپرور و خانواده صبور ایشان تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

فرزندان سپاهی حضرتعالی، همرزمان و همسنگران آن شهید والامقام، آلام خویش بر این مصیبت و فقدان عظیم را با یاد خدا و ایمان به تحقق وعده های او تسکین بخشیده و اطمینان داریم فرزندانتان در جبهه مقاومت، انشاالله با اراده‌ای پولادین و عزمی راسخ انتقام خون به ناحق ریخته این شهید عزیز را از سفاکان پلید گرفته و راه روشن و درخشان او را ادامه خواهند داد.

عبدالله حاجی صادقی

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

۲۱۷۲۱۷

کد خبر 1338765

برچسب‌ها