خروجی جلسه هیات مدیره پرسپولیس؛ زمان می‌خواهیم تا به آرامش برسیم

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به اتفاق مدیرعامل، امروز شنبه برای رسیدگی و تصمیم گیری درباره مسایل مرتبط با تیم در آستانه آغاز دور تازه تمرینات تشکیل جلسه داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛نشست هیات مدیره باشگاه و مدیرعامل، امروز شنبه در محل باشگاه تشکیل جلسه دادند.

در این جلسه درباره مسایل تیم و باشگاه مرتبط با تیم و حل مشکلات و دغدغه‌ها در آستانه آغاز تمرینات، گفتگو و تبادل نظر صورت گرفت.

در پایان این جلسه اعلام شد رویکرد و هدف هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه بر رفع مشکلات و رفع نگرانی های اعضای تیم ، قبل از شروع تمرینات است. در این راستا تلاش می شود تا چالش ها پشت سر گذاشته شود و در اردوی قطر زیر نظر آقای کالدرون و سایر همکاران ایشان با ارامش تمرین های خوبی برای ادامه روند موفقیت ها برگزار گردد.

اعضای هیات مدیره و مدیرعامل همچنین از صبوری و همراهی سرخپوشان و گابریل کالدرون، تشکر کردند.

حاضران در جلسه تاکید داشتند با همراهی هواداران و تمام اجزای خانواده بزرگ پرسپولیس و پرهیز از حواشی و دامن زدن به مشکلات، فرصتی برای باشگاه فراهم گردد که بتواند با عبور از این مقطع حساس، شرایط مناسبی را برای ادامه موفقیت های تیم و تحقق خواسته اصلی هواداران که همانا ادامه قهرمانی ها است فراهم آید.

هیات مدیره و مدیرعامل همچنین اعلام کردند؛ در مرحله کنونی به کمی زمان نیاز است تا پرسپولیس به سلامت از این مقطع حساس بگذرد.

43257

کد خبر 1338820

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =