مهر نوشت: پیکر مطهر شهدای مقاومت بعد از تشییع باشکوه از سوی مردم خوزستان به فرودگاه اهواز منتقل شدند تا با هواپیما به سمت مشهد پرواز کند.

مردم سرفراز خوزستان در تشییع سپهبد شهید سلیمانی، ابومهدی المهندس و یاران شهیدشان با ندای یا حسین و عزاداری و سوگواری از مجاهدت‌ها و ایثارگرهای آنان تجلیل کردند.

امروز مردان و زنان بی شماری بودند که چفیه‌های خود را به پیکر مطهر شهدای مقاومت به خصوص سردار شهید قاسم سلیمانی متبرک کردند تا نشان دهند علاوه بر ارزش معنوی این کار، همچنان رهروی راه شهدا هستند.

مردم خوزستان در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همیشه در همه صحنه‌های دفاع از کشور و انقلاب، حضوری باشکوه داشته اند ولی امروز در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای مقاومت، حجم مشارکت کننده ها آنقدر بالا بود که به گواه همه مردم شرکت کننده، این مراسم بزرگترین تجمع مردم تاریخ خوزستان است و این استان نظیر آن را تاکنون ندیده است.

مسیر چند کیلومتری میدان مولوی تا مصلای اهواز و همه خیابان‌های فرعی این مسیر مملو از جمعیت متراکم است به گونه‌ای که اغلب مردم توان رساندن خود به مصلای اهواز را ندارند.

شدت تراکم جمعیت به گونه‌ای بود که مراسم با دو ساعت تأخیر و در ساعت ۱۰ صبح آغاز شد و مسئولان برگزار کننده مراسم محبور شدند خودروی حامل پیکر مطهر شهدا را نه از ابتدای مراسم که در مسیر نزدیک به مصلا وارد جمعیت کنند ولی بازهم خودروی حامل پیکر شهدای مقاومت و سردار شهید قاسم سلیمانی امکان حرکت را ندارند و بارها در میان جمعیت عاشقان متوقف شد.

2727

کد خبر 1339044

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =