توضیحات رئیس پلیس پایتخت درباره امنیت مراسم تشییع سردار سلیمانی و همرزمانش

برنا نوشت: سردار رحیمی گفت: مراسم تشییع پیکر سردار شهید سلیمانی تاکنون در امنیت کامل و با حضور چند میلیونی مردم برگزار شده است.

سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت اظهار کرد: ماموران پلیس از روز گذشته برای برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر سردار شهید قاسم سلیمانی و یارانشان در آماده باش کامل بوده و صبح امروز نیز با آماده باش ۱۰۰ درصدی در مسیرهای اعلامی نسبت به تامین نظم و امنیت شرکت کنندگان در این مراسم اقدام کردند که خوشبختانه تا کنون کوچکترین مسئله امنیتی در این مراسم نبوده و این مراسم با شکوه در امنیت کامل در حال برگزاری است.

وی با اشاره به گزارش‌های دریافتی از حضور مردم اظهار کرد: آنچه که ما به چشم دیدیم و با چشم قابل رویت بود حضور چند میلیونی و بی شمار مردم در تشییع پیکر این سردار اسلام بود. علاوه بر آن گزارش‌های دریافتی از رصدهای هوایی، دوربینی نیز نشان می‌دهد که میلیون‌ها نفر از مردم امروز با حضور در معابر پایتخت سردار سلیمانی را بدرقه کردند.

سردار رحیمی در مورد اقدامات ماموران پلیس نیز گفت: ماموران پلیس از سه راه تهرانپارس تا ابتدای بزرگراه ستاری یعنی در طول مسیر تشییع حضور دارند. علاوه بر آن در مسیرها و معابر دانشگاه تهران نیز حضور داشته و نسبت به هدایت جمعیت و تامین امنیت اقدام کرد.

به گفته رحیمی آماده باش ماموران پلیس در حوزه انتظامی و ترافیکی تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1339432

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =