۳ نفر
۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
مجیدی پشت سر منصوریان

انتخاب فرهاد مجیدی از سوی مدیران استقلال به عنوان سرمربی تصمیم مهمی بود. چرا که او حالا یکی دیگر از جوان‌ترین‌های نیمکت استقلال در تاریخ لیگ‌برتر است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی در نیم‌فصل دوم سرمربی استقلال خواهد بود و باید دید او که تجربه زیادی هم ندارد روی نیمکت استقلال چگونه کار خواهد کرد.

انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال در نیم فصل دوم لیگ نوزدهم اتفاق ویژه‌ای بود. خیلی‌ها از این اتفاق به عنوان یکی از مهم‌ترین اتفاقات تاریخ باشگاه یاد می‌کنند. جدا از اینکه مجیدی در شرایط عجیب و بحرانی هدایت استقلال را بر عهده گرفت از این اتفاق نباید گذشت که فرهاد حالا می‌تواند لقب دومین سرمربی جوان تاریخ باشگاه در لیگ‌برتر را برای خود کند. در واقع انتخاب باشگاه استقلال و اعتماد به کسی که پیش از این به طور موقت سرمربی همین استقلال بوده و چند ماهی هم هدایت تیم‌ملی امید را بر عهده داشته، در نوع خود قابل‌توجه است. قبل از اینکه مجیدی حتی به طور موقت هدایت استقلال را بر عهده بگیرد این علیرضا منصوریان بود که به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شد و لقب جوان‌ترین سرمربی ایرانی تاریخ استقلال در لیگ‌برتر را برای خود کرد.

مشروح این خبر را اینجــــــا بخوانید.

255 43

کد خبر 1339556

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =