حذف پست دیدار رئیس مجلس با فرزند  سردار سپهبد شهید سلیمانی در اینستاگرام

ایرنا نوشت: اینستاگرام به دستور آمریکا پست اینستاگرامی رییس مجلس در دیدار با فرزند شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را حذف کرد.

اینستاگرام با وقاحت تمام و به دستور آمریکا پست اینستاگرامی رییس مجلس در دیدار با فرزند شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را حذف کرد.

پس از شهادت سردار رشید اسلام شهید سپهبد قاسم سلیمانی، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس را تسلیت گفت و تاکید کرد که رژیم خبیث آمریکا بداند، این ملت، هرگز از خون فرزندان قهرمان خود نخواهد گذشت، اما اینستاگرام از ساعاتی پس از شروع واکنش‌ها، روند حذف پست‌های دارای تصاویر و هشتگ‌های حاج قاسم سلیمانی را شروع کرد و پست مربوط به پیام تسلیت رییس قوه مقننه را حذف کرد.

اقدام اینستاگرام به حذف تصاویر و هشتگ‌های سردار رشید اسلام شهید سپهبد قاسم سلیمانی محدود نشد و با وقاحت تمام و به دستور آمریکا پست دیگر رییس نهاد قانون گذاری کشورمان که به دیدار علی لاریجانی و فرزند حاج قاسم سلیمانی مربوط می‌شد را حذف کرد، اقدامی که نشان می‌دهد تا چه اندازه شبکه‌های مجازی وابسته به آمریکا از تاثیرگذاری سردار سلیمانی بر قلوب مردم جهان می‌هراسند.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1339731

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =