۵ نفر
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
آموزش شنا با اعمال شاقه!

در شرایطی که شنا یکی از رشته های ورزشی پایه است، اما این رشته در ایران چندان جدی گرفته نمی شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اکثرا استخر رفتن کودکان و خردسالان جنبه تفریحی دارد و خانواده هایی هم که با هزینه شخصی به فکر آموزش فرزندان خود هستند مشکلاتی در این زمینه دارند.

استخر مجموعه ورزشی شیرودی  در حالی دوره های آموزشی برای خردسالان و نوجوانان برقرار کرده که خانواده این بچه ها با مشکلات زیادی روبرو هستند. نکته عجیب در این باره اینجاست که مسئولان این استخر ورزشی، در ورودی از سمت خیابان "ورکش" در خیابان مفتح را بسته و پل عابری هم وجود ندارد تا خانواده ها و فرزندان آنها بتوانند به راحتی وارد این مجموعه ورزشی شوند.

مقابل در ورودی این مجموعه فضای مناسبی جهت پارک کردن خودروها وجود داشت که در اتفاقی عجیب دیگر اجازه پارک به خانواده ها هم داده نمی شود.

این در حالی است که جدا از این رشته ورزشی، خانواده بچه هایی که در این مجموعه در سایر رشته ها آموزش می بینند هم نامه ای به مسئولان ذیربط زده اند تا پاسخ این سوال را دریافت کنند که چرا پل عابر مقابل مجموعه ورزشی شهید شیرودی برداشته شده است! جالب اینجاست که توضیح آنها به خانواده این بچه ها این بوده است: «از این پل زیاد استفاده نمی شد و به همین دلیل جمع آوری شده است.»

نگرانی خانواده ها از این اتفاق رو به افزایش است. آنها نگران تصادفات احتمالی هستند که ممکن است عواقب ناخوشایندی را برای فرزندانشان به همراه داشته باشد.

43 43

کد خبر 1339936

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مجید IR ۱۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
  11
  دقیقا همین طور است متاسفانه فضای زیادی در مقابل درب از گذشته برای پارک وجود داشت که جلوش مانع قرارداده شده پل را هم جمع کرده اند ضمنا قبل از خط عبور عابر پیاده سرعت گیر هم وجود ندارد که خیلی خطرناک تا تلفات مالی و جراحی ندهد کسی توجه نمی کنه خانواده ها بچه های کوچک را مجبورند از خیابان مفتح رد کنند که سرعت ماشین ها خیلی بالاست ضمنا ایستگاه اتوبوس هم از درب مجموعه خیلی فاصله داره
 • مادر نگران IR ۱۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
  14
  خیلی خطرناک تو رو خدا پیگیری کنید هر دفعه که پسرم رو رد می کنم احتمال می دم با یه ماشین تصادف کنیم لا اقل یه سرعت گیر اونجا نصب کنند پارکینگ هم که ۴۰ ساله بوده را جلوش را بستند
 • علی BE ۲۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
  14
  مجموعه شهید شیرودی ملک آقایان نیست که هر بلایی دل شان خواست، سرش بیاورند. خنده دار این است که تماس گرفتم با بازرسی حوزه وزارت، می گویند مسایل حفاظتی ورزشگاه به فلان شرکت برون سپاری شده، با آن شرکت تماس گرفتم می گویند مدیریت ورزشگاه باید فکری به حال این مسائل بکند، به آنجا مراجعه کنید، همین قدر گنگ و بی مسئولیت